Jakie są zalety umieszczania reklam na telebimach? Czy również w małych miastach przynosi tego typu reklama pożądane efekty?

Diodowe ekrany czyli tak zwane telebimy to dziś często komentowana forma reklamy zewnętrznej. Wiele ludzi zastanawia się czy to skuteczny sposób reklamowania własnych produktów lub firmy. Jeszcze kilka lat wstecz była to swego rodzaju nowość i na pewno przyciągała ona wzrok ewentualnych klientów. Dzisiaj natomiast telebimy już nie są tak zaskakujące dlatego osoby chcące reklamować swoje produkty zastanawiają się czy skorzystać z telebimu. Na co zwracać uwagę kiedy chodzi o reklamę na telebimach?

Reklama
Autor: Steve Snodgrass
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Bardzo istotną rolę, wręcz najważniejszą jak chodzi o telebimy odgrywa ich lokalizacja. Czy jest to telebim Suwałki czy też będzie on w jeszcze innym rejonie Polski, to zasada będzie dokładnie taka sama. Tego typu ekran musi być ustawiony tam, gdzie jest większe prawdopodobieństwo, że potencjalny klient dojrzy naszą reklamę - zdecydowanie pomocna strona, dobrze odwiedzić. Tego typu przykładem na świetną lokalizację są drogi przelotowe o dużym natężeniu ruchu. Są to także skrzyżowania, na jakich ustawiona jest sygnalizacja świetlna. W takim miejscu często kierowcy, lecz także piesi zmuszeni są by się zatrzymać czekając na zmianę świateł. Wtedy jest chwila czasu aby na taką reklamę spojrzeć. W tego typu miejscach, w których trzeba czekać ludzie starają się bezwiednie zapełnić czymś czas i choćby z nudów czytają reklamy na telebimach. Są one mimochodem zapamiętywane przez osobę czytającą.


Polecamy też

Billboardy Wrocław proponuje w odpowiednich lokalizacjach

Zumi Lajt
Autor: Zumi
Zainspirowane przez: http://www.zumi.pl
Gdy pragniemy, żeby określona reklama trafiła do jak największego grona klientów, to należy posiadać gwarancję, że będzie pokazywana w odpowiednim miejscu.

reklama zewnętrzna
Autor: manhhai
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Badania prowadzone jeśli chodzi o możliwości, jakie dają różnego rodzaju formy reklamy zewnętrznej pokazują, że obraz ruszający się jest zapamiętywany lepiej aniżeli taki statyczny. Znacznie częściej naszą uwagę zdobywają w związku z tym telebimy niż dajmy na to plakat z reklamą nawet jakby był on gigantycznych rozmiarów. Ruch na takich ekranach diodowych przyciąga uwagę odbiorcy w taki sam sposób wszędzie, niezależnie od tego czy będzie to telebim Jelenia Góra, czy też w jakiejś innej miejscowości.

W gąszczu otaczających nas wiadomości niełatwo jest odnaleźć rzeczywiście pomocne informacje. Dlatego jeżeli interesuje Cię ten temat, to koniecznie zobacz rekomendowane info.

Dlatego z takiej formy reklamowania się możemy skorzystać właściwie w każdym miejscu. Nie jest ona tylko domeną większych miast. W związku z tym nawet w mniejszych miejscowościach daje ona pożądane efekty. Reklama tego typu może posłużyć zarówno jako samodzielna kampania reklamowa, jak i może być dopełnieniem przekazu radiowego albo prasowego - Medas Media. Dzięki niej nasza firma jest częściej rozpoznawalna co ma odzwierciedlenie w zyskach ze sprzedaży naszego towaru. Warto zatem zastanowić nad taką formą reklamy.
2021/12/12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.