Południe naszego kraju jest niezwykle urokliwym rejonem, gdzie bez problemu mamy możliwość spędzić weekend lub dwutygodniowy urlop

Piękna przyroda, lasy i pagórki; pyszne jedzenie i sympatyczni ludzie - ta całość możne przyciągać wszystkich na południe Polski - nie tylko naszych rodaków, ale także obcokrajowców.


Jeżeli pragniecie wysyłać cyklicznie swoje maluchy na obozy jeździeckie to okolice Limanowej mają świetną do tego bazę.


Piękne lasy, mało aut oraz poczucie, że jest się blisko przyrody. Dzięki temu taki wyjazd i spędzone dwa tygodnie w towarzystwie śpiewu ptaków i odgłosów lasu, będą niezapomnianym przeżyciem. Fachowi nauczyciele jeździectwa na pewno zaszczepią w naszym skarbie uczucie do koni .

Niebywale ciekawią nas Wasze komentarze. Czy masz pytania? (https://www.intersport.pl/sporty/turystyka/obuwie-trekkingowe/buty-trekkingowe-wysokie-meskie.html) Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odniesiemy się do każdej wieści.

Z pewnością maluch już do końca życia będzie kochał jeździectwo i przy każdej przytrafiającej się okazji będzie dosiadał wierzchowca.


Wypoczywając w Limanowej nie powinniśmy zapomnieć, że jest to bardzo atrakcyjne górskie miasto. Jeśli interesuje nas cudny posiłek, to Limanowa restauracja (niejedna w tym pięknym miejscu!) zaserwuje nam smakowite, regionalne specjały . Nie możemy przepuścić takiej możliwości. Możliwe że tak zauroczymy się tą kuchnią, że zapragniemy powracać na ich potrawy. Trzeba powiedzieć również, że potrawy w każdym sezonie będą inne, gdyż właściciel restauracji korzysta z darów natury - zatem przykładowo na grzyby trzeba przyjechać jesienią.


Trzeba zwiedzać nasz piękny kraj.
Mamy mnóstwo do zaoferowania zapalonym turystom, odkrywcom, ale również amatorom powolnych wędrówek oraz wiejskiej ciszy. Odkrywajmy swój rejon, bo warto.
2020/05/23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.