Marketing relacji - komu przeznaczony?

Już blisko 15 lat ściśle zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Tworzymy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, kompleksowo od projektu, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, baz danych.
Programy Partnerskie to systemy lojalnościowe realizowane w segmencie B2B, tj. skierowane do partnerów, pośredników sprzedaży, dystrybutorów, sprzedawców. Motywacja wynika nie tylko z nagród i premii, ale przede wszystkim z poczucia należenia do elitarnej grupy, z czynników pozamaterialnych, relacji i kontaktu z firmą, bazy wiedzy i możliwości uczestnictwa w kursach.

Polecamy też

Tajemniczy Klient - jak to działa?

Recepcja
Autor: shankar s.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, wdrażając kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, badania kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.


Tego typu działania zmniejszają rolę ceny, umożliwiają zredukowanie przyznawanych zniżek i tworzą barierę dla rynkowych rywali. Zrealizowaliśmy setki tego typu działań w sektorze B2B i B2C. Zrealizowaliśmy i obsługujemy systemy lojalnościowe różnego typu przedsiębiorstw. Przygotowujemy również wewnętrzne programy motywacyjne () dla zatrudnionych w przedsiębiorstwie, przedstawicieli handlowych, sprzedawców i kanałów dystrybucji.

Do naszych plusów należą: korzyści skali i optymizacja wydatków, unikalne na polskim rynku know-how, narzędzia informatyczne do zarządzania programem lojalnościowym, odrębne centrum logistyki nagród, obsługa prawna i podatkowa. Zapewniamy pewność i wygodę współpracy z fachowcami oraz kompleksową opiekę w zakresie prawa i podatków, w tym m.in. fachowe wsparcie prawne i podatkowe, tworzenie dokumentów i formularzy, outsourcing obsługi podatków od nagród.

Programylojalnosciowe.pl - programy lojalnościowe
Zainspirowane przez: Programylojalnosciowe.pl
Logistyka nagród jest jednym z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych etapów realizacji działania. W istotnej części decyduje o tym, czy program lojalnościowy, premiowy, akcja czy konkurs przynoszą zakładany, długofalowy skutek i pieczętuje relacje z jego podmiotami. Dlatego stworzyliśmy odrębne Centrum Logistyki Nagród i zapewniamy obsługę poszczególnych etapów logistyki: wybór nagród, zakup, magazynowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, wysyłkę, raportowanie. Stała, nieprzerwana od lat kooperacja z renomowanymi wytwórcami i dystrybutorami pomaga zagwarantować dostępność setek precyzyjnie wyselekcjonowanych modeli nagród i zredukować koszty ich nabycia i logistyki. Stoimy na stanowisku, że istotą programu lojalnościowego nie jest wyłącznie bieg po trofea. Poza czynnikiem zwiększenia sprzedaży istotną rolę odgrywa tu tworzenie relacji marketingowych. Program staje się platformą komunikacji, a segmentacja bazująca na podziale na kryteria sprzedażowe, styl życia, preferencje, historię relacji, umożliwia optymalny dobór narzędzi motywacji. Na podstawie naszych badań satysfakcji i oczekiwań biorących udział prowadzimy programy, w których premię stanowią nie tylko nagrody rzeczowe, lecz także wartości niematerialne, dostęp do wiedzy, kanałów informacji oraz wiedza fachowa. Związki wsparte na takich podstawach owocują niezwykle silną lojalnością.


Zostawiamy do dyspozycji zaawansowany technologicznie i przyjazny w obsłudze, funkcjonalny system do zarządzania programami motywacyjnymi. Nieistnienie potrzeby tworzenia od podstaw pozwala na natychmiastowe wdrożenia działań oraz obniżenie wydatków. Do dyspozycji mamy profesjonalne wsparcie informatyczne i doradztwo pozwalające na sprawną integrację z własnymi systemami firmy, dostawców i odbiorców, banków, itp. Pomagamy dostosować bazy danych, przygotować indywidualne konta biorących udział, strony www, katalogi nagród, podliczanie punktów i promocji, raporty, narzędzia komunikacji : SMS, MMS, mailingi, e-mailingi, newslettery, e-learning i testy (zobacz również testy na prawo jazdy) kompetencji.
Zobacz też programylojalnosciowe.pl
2023/02/14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.