jazda na deskach jako najbardziej modny sport zimowy

Jazda na nartach przez dziesięciolecia urosła do nadzwyczaj popularnego sportu zimowego na świecie. Jadąc na nich dbamy o swoją formę fizyczną i właściwe samopoczucie na świeżym powietrzu.
Każdego roku kolejne osoby chcą nauczyć się jeździć na nartach.


narty włochy
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Początki przygody z narciarstwem winny odbywać się pod okiem trenera. Narty z instruktorem to gwarancja nauki odpowiednich nawyków w trakcie jazdy i dobrego ujarzmienia sprzętu. Przyzwoicie przygotowany, niezbyt spadzisty stok, to najlepsze warunki do szkolenia przed trudniejszymi szlakami. Ażeby łatwiej opanować jazdę na deskach, nieodzowne jest dobre dostosowanie ubrania i wyposażenia. Zróżnicowanie dostępnych nart, obuwia i wiązań jest gigantyczna. Jest możliwość także korzystać z wypożyczalni wyposażenia. Szczegóły: sprawdź tutaj.


Mnóstwo ludzi każdego roku wyrusza na narty do innych krajów. Nadzwyczaj modne pośród entuzjastów białego szaleństwa są wyjazdy do Kronoplatz. Najdalej wysunięte na południe Włochy zapewniają prawie zawsze gwarancję słońca. W tym miejscu sezon trwa od początku grudnia do końca marca. We Włoszech w większości szlaki narciarskie są duże, a każdy z modnych regionów w swojej ofercie oferuje szlaki dla młodych narciarzy, dla zaawansowanych i dla prawdziwych zawodowców. W przeciągu jednego dnia możemy jeździć z pociechami na deskach na obszernych i delikatnych zboczach, a potem samemu zmierzyć się z prawdziwie trudnym wyzwaniem.
Jak wiele pozostałych sportów praktykowanych na łonie przyrody, jazda na nartach to doskonały czynny relaks. Aura panująca na stoku (systemy kasowe) pełnym narciarzy jest niepowtarzalna. W takim miejscu, w zimnych promieniach zimowego słońca buduje się idealne przeżycia.
2020/02/17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.