Uwielbiasz przygody? Rusz na Bieszczady na spływy kajakowe

Marzysz o spokoju? Bez miejskiego hałasu, bez masy osób. Tylko Ty i przyroda. No i ewentualnie bliskie Ci osoby. Zobacz magiczne miejsca, gdzie możesz spełnić swoje plany.
wakacje
Autor: Michal Goszczynski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Mnóstwo ludzi, którzy mieszkają i pracują na co dzień w dużych miastach, na urlopie myśli o spokoju i ciszy pośród najbliższych sobie osób oraz natury. Czy istnieje takie miejsce na Ziemi? A jeżeli tak, to gdzie takie miejsce można istnieje? Jednym z nich są Bieszczady, należące do najbardziej dzikich terenów naszego kraju. Szczególnie polecane na wyprawy w wersji extreme pontonem.


Polecamy też

Na wyprawę rowerową korzystnie wziąć najbardziej dopasowany plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Powinieneś zwrócić uwagę na parę czynników

Plecak rowerowy
Autor: Alberto Ziveri
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
No i rozpoczął się sezon na jazdę na rowerze. Można rzec: nareszcie! Nareszcie wyszło słońce i wyższe temperatury. Nareszcie można zaplanować dłuższe i krótsze wyprawy, a co najistotniejsze nic nie wadzi, aby jeździć, gdzie tylko pragniemy. By jednak pojechać na taką rowerową podróż musimy się właściwie przygotować.


W Bieszczadach nie znajdziesz żadnego centrum handlowego. Nie zobaczysz Starbucksa, Burger Kinga lub innych, znanych przez większość Polaków miejsc. Tutaj takich miejsc nie ma. Tutaj możesz za to nawdychać się do woli świeżego powietrza, zobaczyć, ile tak naprawdę mamy gwiazd na niebie, jakich w dużym mieście nigdy nie zobaczysz przez wzgląd na miejski zgiełk świateł nocnych. Bieszczady to obszar, gdzie można do woli wypoczywać, wylegując całymi dniami na trawie albo pływając w jeziorze. Jeśli natomiast jesteś typem człowieka czynu i uwielbiasz bardziej aktywne spędzić czas wolny, spływy kajakowe są rozrywką stworzoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach posiadają w swoich ofertach rekreacyjne spływy kajakowe, z przeznaczeniem głównie dla rodzin z dziećmi. Szlaki spływów biegną przez rzeki: San, Osława i Solinka. Dla żądnych większych przygód kajaki zamieniamy na pontony i ruszaj przygodo!Oprócz Bieszczadów, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są jeszcze Mazury. Na Mazurach również przeprowadzane są spływy kajakowe: jedno- albo kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach znajdziesz wypożyczalnie kajaków, w których możemy sobie wypożyczyć kajaki w celach prywatnych wycieczek z przyjaciółki bądź rodziną i odwiedzać wybrane przez siebie obszary.

Sprawdź następne pokrewne niezwykle użyteczne źródło informacji na objaśniany problem - kliknij tu oraz poznaj więcej w serwisie Producent WM MOTOR.

Tutaj do wyboru mamy obszary Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy i to nie koniec szlaków. Sprawdź na stronie Kylon Wybór jest ogromny, a i cena wycieczki bardzo przystępny. W zależności od trasy oraz liczby osób, koszt za jednodniowe spływy kajakowe oscylują pomiędzy 40-70zł/dzień.
Jeśli masz dosyć gwaru swojego miasta, a nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, spływy kajakowe w Bieszczadach albo Mazurach zapewnią Ci niezapomniane przeżycia i miły wypoczynek.
2021/06/02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.