Podróże - Bangkok

Tajlandia to ciekawy kierunek dla amatorów egzotycznych wyjazdów. Jest znakomitym punktem dla zwolenników najcudowniejszych na świecie wybrzeży, przyciąga krąg wędrowców o najróżniejszych upodobaniach i na pewną będą niezapomniane dla każdego. Wakacje Bangkok to najlepszy pomysł na pierwszy wyjazd w dalekie państwa.


Bangkok
Autor: Quang Pierre
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W Tajlandii odnajdziemy miasta tętniące życiem, gęste dżungle, nadmorskie plaże skąpane w słońcu, fascynujące weekendowe pływające jarmarki, pola ryżowe, plantacje orchidei i w końcu ogromne parki narodowe. W Tajlandii spotkać można górskie szczepy, które pielęgnują tysiącletnie tradycje. Ten kraj pociąga wielbicieli słońca, plaż i hoteli pasujących do każdego upodobania i każdej kieszeni.

Tajlandia bucha żywiołowością i pewnością siebie, stale uśmiechniętych mieszkańców. Są sympatyczni, zadowoleni z życia i dumni ze swej ojczyzny. W stosunku do cudzoziemców są mili i życzliwi.

Zajrzyj do artykułu, który jest pod tym linkiem oraz czytaj więcej wakacje w siodle na ów temat, który na pewno Cię zainteresował. Nie zwlekaj!

Ci którzy wybrali się na wczasy (Bangkok), miło wspominają nie tylko cudowne pejzaże i oszałamiającą barwność kraju, lecz właśnie otwartość i ciepło jego mieszkańców. Większa część obywateli to buddyści. W każdym mieście znajduje się dużo kościołów, kapliczek i figur Buddy, a mnichów jest możliwość spotkać w każdym miejscu.

Wakacje bangkok to cudowne wybrzeża, a sporty wodne cieszWakacje bangkoką popularnością. Bangkok słynie z nocnych klubów odnajdujących się przede wszystkim w sporych hotelach. Grają w nich zespoły, odbywają się tańce i rozmaite inne prezentacje. Znane są też bary go-go z tysiącami pracujących w nich tancerzy.
Dobre pożywienie jest w Tajlandii tak powszechne jak plaże. Nieraz jest również ogromnie pikantne, ale jest także cała paleta łagodniejszych potraw. Każdy rejon ma swą specjalność, ale są dania popularne na terenie całego państwa. Najbardziej popularną przekąską są sajgonki, bądź kawałeczki kurczaka owinięte w liść i smażone w oleju sezamowym, sosie sojowym i ziołach. Spędzając wczasy (Bangkok), należałoby posmakować również innych posiłków tej doskonałej kuchni. Bangkok jest dosyć bezpiecznym miastem i ludzie przyjeżdżające tu na urlop nie powinny obawiać się go więcej aniżeli innej stolicy.
2021/04/30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.