Co musisz zabrać ze sobą w podróż traperską? Parę porad dla podróżników

Jeśli właśnie wybierasz się w podróż swojego życia wyłącznie z plecakiem i bez konkretnego planu ani opłaconych noclegów, można powiedzieć Ci właściwie tylko jedno - mocno Ci zazdrościmy - niewątpliwie czeka Cię niesamowita przygoda
. Jednocześnie przygotowaliśmy dla Ciebie fantastyczny poradnik, dzięki któremu będziesz wiedzieć, co konkretnie powinieneś ze sobą zabrać na taką wyprawę.


Spakuj namiot do plecaka


Na początku na pewno musisz zadbać o to, aby mieć gdzie spać - łącze - - w podobnych sytuacjach przyda się niewątpliwie namiot. Zabierz dodatkowo wygodną poduszkę, dzięki której będziesz mógł spać właściwie wszędzie. Ciekawy produkt:


Energia
Autor: Denis Bocquet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jedzenie to właściwie podstawa każdego wyjazdu


BIWAK
Autor: Grzegorz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli decydujesz się na sypianie pod namiotem, niewątpliwie musisz także zadbać o jedzenie - jego przygotowanie bowiem nie będzie łatwe. W Twoim plecaku bez wątpliwości musi znaleźć się solidna menażka czy innego rodzaju manierka - to bowiem w niej będziesz przygotowywać posiłki. W takich wyprawach z pewnością sprawdzi się najlepiej solidna wojskowa menażka (sprawdź więcej) - jeżeli więc taką masz, z pewnością musisz ją spakować. Jeżeli zaś nie, manierka musi znaleźć się na liście Twych zakupów do zrobienia przed wyjazdem.


trekking
Autor: Valerie Hinojosa
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dobre buty


Tym, o co musisz najmocniej zadbać, są dobre buty - bez nich niewątpliwie nie będzie Ci się dobrze chodzić, a jednocześnie cała wyprawa straci swój urok
. Nie zakładaj nowych butów! Nie wiesz bowiem, jak będą się konkretnie zachowywać i jak będą się układać na stopie, więc bez wątpienia lepiej postawić na sprawdzone wcześniej buty. Tutaj więcej: .
2018/07/11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.