Co interesującego może zaoferować turystom Tajlandia, w jakim okresie najlepiej się udać do tego przepięknego kraju.

Środek zimy to czas, kiedy wiele osób marzy o tym, aby się wygrzewać na słońcu pod palmami w jakimś egzotycznym kraju. U większości na marzeniach jedynie się kończy, lecz jakaś ich część bierze sprawy w swoje ręce i postanawia te zamiary jednak zrealizować.


A obecnie możliwości jest całkiem sporo, ponieważ aktualnie wycieczki (last minute teneryfa) do Azji czy Afryki nie są jakimś wielkim przedsięwzięciem, a i ich ceny w ostatnich latach bardzo się obniżyły.
Relaksmisja - wycieczki do Tajlandii
Autor: Karolina Nowak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Bardzo popularnym miejscem, wybieranym przez turystów z całego świata jest Tajlandia. Kraj ten jest położony w południowo-wschodniej Azji, i znany jest z niezliczonej ilości rozmaitych rozrywek. Jego niewątpliwym atutem są atrakcyjne ceny, w praktyce największym wydatkiem jest sam przelot. Za to na miejscu noclegi, jedzenie i lokalne atrakcje kosztują naprawdę niewiele, więc wcale nie trzeba dużo wydać żeby doskonale się bawić. Do tego wszystkiego dochodzą mieszkańcy, bardzo sympatyczni, gościnni i mili, i oni też mają wpływ na to, że wakacje w Tajlandii mogą być naprawdę wyjątkowe i niezwykłe.


Najlepszym czasem na wylot do tego przepięknego kraju jest nasza zima, czyli miesiące od listopada do lutego. Zależnie od pory roku pogoda w Tajlandii bardzo się zmienia, i właśnie w zimie panują najlepsze warunki do tego, żeby wypoczynek nie skończył się pod parasolem (pogoda w Tajlandii). Średnie temperatury wynoszą około 30 stopni, a co najważniejsze nie ma wówczas w zasadzie żadnych deszczów, więc i warunki dla wczasowiczów są wyśmienite.


Polecamy też

Poszukujesz wczasów, aby odprężyć się i zregenerować siły? Postaw na Meksyk albo na Indonezję

kamyki
Autor: James St. John
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jesteś domatorem czy poszukiwaczem przygód? Bez względu na to co sprawia Ci większą radość dobrze jest co najmniej rokrocznie wyruszyć na wczasy, by odetchnąć od dziennego szmeru rozległego miasta, nabrać sił i energii do pracy oraz dobrze nastawić się na nadchodzący, trudny rok pracy.


Jeżeli jesteś włóczykijem z krwi i kości to bez wątpliwości nie trzeba Cię będzie przekonywać do tego, aby już teraz odwiedzić biuro podróży oraz zapytać o oferty na nadchodzący rok.


W pozostałych okresach roku będzie trochę gorzej, na przykład od maja do października występuje tak zwana pora deszczowa, cechująca się sporymi opadami. Osobom, które będą wolały spędzać czas na imprezach zapewne to nie będzie przeszkadzało, ale wszystkim innym już pewnie tak. Więcej wiadomości uzyskasz pod tym adresem: .

Z tego też powodu jeśli będzie się chciało wypocząć na przepięknych plażach w Tajlandii czy zobaczyć zabytki tego niezwykłego kraju, to warto jednak urlop zaplanować właśnie podczas zimowych miesięcy. Będzie można wtedy skupić tylko na wypoczynku, a nie zastanawianiu się, o której skończy padać.
2023/02/14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.