Lecz depresję na Kanarach!

Gdy przychodzi mroczna zima, wiele osób zapada na zimową depresję. Mała ilość absorbowanych promieni słonecznych powoduje, że równowaga hormonalna zaczyna szwankować. A jak udowodnili lekarze już sporo lat temu, hormony mają znaczny wpływ na nastrój człowieka. Skandynawowie często chorują na depresję.

plaża
Zainspirowane przez: Future PR
W rezultacie ciągłych ciemności, mieszkańcy Finlandii częściej niż wszyscy stają się uzależnieni od napojów wyskokowych i skaczą z mostów. Rozwiązaniem poważnej sytuacji mogą być medykamenty i częste terapie u terapeuty. Dużo dobrego potrafią zdziałać częste sesje z profesjonalnymi lampami antydepresyjnymi. Jednakże najlepszym ratunkiem jest eskapada w ciepłe strony – najbardziej poleca się wyspy Kanaryjskie. Wycieczki na ten hiszpański archipelag zapewnią sporo humoru i dostarczą organizmowi tak bardzo ważne promienie słoneczne w solidnych dawkach.

Teneryfa to duża i posiadająca największą populację wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wyspa jest słynna z tego, że można na niej zobaczyć wiele typów stref klimatycznych. Na Teneryfie, oprócz wylegiwania się na leżaku i pływania w ciepłym oceanie, można podziwiać wspaniały wulkan Teide i eksplorować stare miasto La Laguna. Aby namierzyć dobre oferty eskapad na Teneryfę - Zobacz więcej: wczasy z niemiec.

Polecamy też

Ciekawe destynacje zagraniczne

Wycieczki w odległe kraje okazują się świetną odskocznią od dnia codziennego. Warto stawiać zwłaszcza na wyjątkowo egzotyczne oferty organizatorów wycieczek. Wyjazd na Malediwy wcale nie musi okazać się skomplikowany w zorganizowaniu. Jako potencjalni klienci mamy zazwyczaj do dyspozycji gotowe wyjazdy, zorganizowane idealnie i dopracowane do najmniejszego szczegółu. Propozycji nieustannie przybywa, dlatego wskazane jest systematycznie sprawdzać aktualne propozycje prosto od organizatora.


Fuerteventura jest odrobinę mniej rozległa i ma mniej obywateli. Słynie ze zjawiskowej roślinności. Jest cudownym miejscem, jeżeli jesteś złakniony ciepła. Do Google wklej słowa „fuerteventura wakacje” lub kliknij w link: http://www.apollotour.pl/vlqtq_wyspy_kanaryjskie.htm.

Gran Canaria charakteryzuje się tym, że posiada kształt koła. W jądrze wyspy wyrasta stary wulkan. Populacja to 800 tysięcy autochtonów, którzy zamieszkują parę miast. Oferty wycieczek na tę ludną wyspę zobaczysz, kiedy do wyszukiwarki internetowej dasz frazę „gran canaria last minute".

Jeśli nie cierpisz gorąca i pożądasz jedynie łagodnych temperatur, świetnym punktem na wczasy jest wyspa Lanzarote. Wyspa charakteryzuje się tym, że panuje tam wieczna wiosna. Do Google wstaw zdanie „Lanzarote wakacje".
2018/06/22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.