Lecz depresję na Kanarach!

Gdy przychodzi mroczna zima, wiele osób zapada na zimową depresję. Mała ilość absorbowanych promieni słonecznych powoduje, że równowaga hormonalna zaczyna szwankować. A jak udowodnili lekarze już sporo lat temu, hormony mają znaczny wpływ na nastrój człowieka. Skandynawowie często chorują na depresję.

plaża
Zainspirowane przez: Future PR
W rezultacie ciągłych ciemności, mieszkańcy Finlandii częściej niż wszyscy stają się uzależnieni od napojów wyskokowych i skaczą z mostów. Rozwiązaniem poważnej sytuacji mogą być medykamenty i częste terapie u terapeuty. Dużo dobrego potrafią zdziałać częste sesje z profesjonalnymi lampami antydepresyjnymi. Jednakże najlepszym ratunkiem jest eskapada w ciepłe strony – najbardziej poleca się wyspy Kanaryjskie. Wycieczki na ten hiszpański archipelag zapewnią sporo humoru i dostarczą organizmowi tak bardzo ważne promienie słoneczne w solidnych dawkach.

Teneryfa to duża i posiadająca największą populację wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wyspa jest słynna z tego, że można na niej zobaczyć wiele typów stref klimatycznych. Na Teneryfie, oprócz wylegiwania się na leżaku i pływania w ciepłym oceanie, można podziwiać wspaniały wulkan Teide i eksplorować stare miasto La Laguna. Aby namierzyć dobre oferty eskapad na Teneryfę - Zobacz więcej: wczasy z niemiec.

Polecamy też

Marzysz o podróżach egzotycznych? Teraz to nie kłopot, biura turystyczne zapewniają doskonałą ofertę

podróże
Autor: Grant Montgomery
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Z roku na rok propozycja prezentowana przez biura podróży okazuje się coraz ciekawsza oraz bardziej niebanalna. Obecnie można tam zakupić nie tylko banalne wycieczki do najpowszechniejszych kurortów za granicą, ale także w wiele egzotycznych i wspaniałych miejsc na calutkim świecie. To prawda, że takie wycieczki są nieco droższe, mimo wszystko gdy odpowiednio zaoszczędzimy, a na dodatek wyszukamy przystępną cenowo ofertę, możemy wyjechać, gdzie tylko nam się marzy.


Fuerteventura jest odrobinę mniej rozległa i ma mniej obywateli. Słynie ze zjawiskowej roślinności. Jest cudownym miejscem, jeżeli jesteś złakniony ciepła. Do Google wklej słowa „fuerteventura wakacje” lub kliknij w link: http://www.apollotour.pl/vlqtq_wyspy_kanaryjskie.htm.

Gran Canaria charakteryzuje się tym, że posiada kształt koła. W jądrze wyspy wyrasta stary wulkan. Populacja to 800 tysięcy autochtonów, którzy zamieszkują parę miast. Oferty wycieczek na tę ludną wyspę zobaczysz, kiedy do wyszukiwarki internetowej dasz frazę „gran canaria last minute".

Jeśli nie cierpisz gorąca i pożądasz jedynie łagodnych temperatur, świetnym punktem na wczasy jest wyspa Lanzarote. Wyspa charakteryzuje się tym, że panuje tam wieczna wiosna. Do Google wstaw zdanie „Lanzarote wakacje".
2018/06/22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.