Najbardziej niezwykłe miejsca dla turystów w Indiach czyli co interesującego da się robić w Goa.

Indie to kraj ogromnie zróżnicowany, zresztą trudno się dziwić temu, skoro jest jednym z największą ilością mieszkańców na świecie. Indie są chętnie wybieranym miejscem na krótszy lub dłuższy urlop, ale żeby chociaż trochę zwiedzić ten kraj to trzeba znacznie więcej czasu niż tylko okres dwutygodniowej wycieczki.

Goa - wakacje
Z tego też powodu wielu ludzi koncentruje się na jednym regionie, nastawiając się albo na odwiedzanie ciekawych miejsc i zabytków, albo błogie lenistwo na jednej z piaszczystych plaż pod palmami. Do tej ostatniej opcji nie znajdzie się chyba lepszego miejsca niż Goa, jeden z najczęściej odwiedzanych rejonów Indii.

Jeśli zaciekawił Cię omawiany artykuł, bez ociągania przeczytaj jeszcze inne warte przeczytania (http://www.coraltravel.pl/Egipt/Marsa%20Alam/hotel/RESTA_REEF_RESORT_MARSA_ALAM/4572/40-4472-24FF.html) wpisy - na pewno również Cię zaintrygują!

Będą do tego zachęcać przede wszystkim wspaniałe piaszczyste plaże i niesamowite podwodne widoki. Plaż jest bardzo duży wybór, w zależności od preferencji można wypoczywać tam, gdzie cały czas coś się dzieje, ale można też trafić na ustronne plaże, gdzie nie znajdzie się żywej duszy. W suchej porze pogoda w tym rejonie jest w zasadzie bezdeszczowa, więc miłośnicy słonecznej aury z pewnością będą się cieszyć.

Goa posiada stosunkowo dobrze przygotowaną bazę dla turystów. Noclegi są powszechnie dostępne, dużą popularnością się tam cieszą po prostu domki postawione na plaży, które można zamówić na parę dni, ale goście szukający lepszego standardu bez żadnego problemu mogą znaleźć czterogwiazdkowy hotel. Nieco więcej problemów może być z dostaniem się do tego miejsca. Jeżeli kogoś będzie interesować wycieczka goa, to w pierwszej kolejności musi dotrzeć do jednego z większych indyjskich miast i stamtąd krajowym lotem na półwysep (zobacz: wakacje i wycieczka - Goa).

Chorwacja - wakacje last minute
Autor: Gianni Cumbo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Ze względu na wspaniałe plaże zdecydowanej większości przyjeżdżających miejsce to kojarzyć się właśnie będzie z relaksem pod palmami, ale wakacje goa to także możliwość poznania przepięknej przyrody. Dużą część tego regionu zajmują zielone lasy, bezwzględnie powinno się odwiedzić również narodowy park z jednym z większych wodospadów w Azji. Na terenie parku zwiedzić można przepiękne świątynie i zabytki, oraz niesamowitą florę i faunę, łącznie z największym drapieżnikiem tamtego rejonu, to znaczy czarną panterą.
2020/01/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.