Aplikacje do rozliczeń z fiskusem

Wraz z rozpoczęciem nowego roku rozpoczął się okres rozliczeń obywateli z Urzędem Skarbowym.


Dzięki aplikacjom krok po kroku płacący podatki należycie wypełni deklarację, a później od razu przekaże go i odbierze potwierdzenie.


Programy są tak sporządzone, że same obliczają podatek należny, sumę do zwrotu, czy też sumę do zapłacenia. Jedyne co powinien uczynić podatnik to w prawidłowy sposób wypełnić poszczególne punkty. Programy pit 2017 online zezwalają na odliczenie wszystkich ulg, czy darowizn. Co ważne, z pomocą aplikacji w błyskawiczny i prosty sposób mogą się rozliczyć również jednostki prowadzące własną działalność gospodarczą. Rozliczanie się przez internet to ogromnie pożyteczna alternatywa. Bez wychodzenia z mieszkania jest możliwość przekazać rozliczenie do właściwego Urzędu Skarbowego i od razu pobrać druk potwierdzający dostarczenie rozliczenia.


Polecamy też

Przygotowanie deklaracji podatkowej, innymi słowy jak uprościć sobie coroczny obowiązek

Obróbka skrawaniem (cnc)
Autor: Windell Oskay
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wraz z przybyciem innego roku kalendarzowego niezmiernie skupiamy się na rozliczeniach pit. Jest to ważny proces, na jaki powinno się zwrócić większą atencję, żeby porządnie uzupełnić formularze.


Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna
Autor: Stuart Grout
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


PIT 38 przeznaczony jest nie tylko do pokazania dochodów, lub strat z gry na giełdzie. Powinny go zrealizować i złożyć również osoby, które w rozliczanym roku podatkowym zbyły udziały w spółkach i papiery wartościowe nie notowane na giełdzie, lub osiągnęły profity z tytułu objęcia udziałów w spółkach mających osobowość prawną, bądź wkładów w spółdzielniach w zamian za wkład niepieniężny w różnej formie aniżeli przedsiębiorstwo, albo jego zorganizowana cząstka.


Sumy okazane w pieniądzach obcych przelicza się na złote według kursu średniego walut obcych deklarowanego przez Narodowy Bank Polski z ostatniego dnia roboczego który poprzedza dzień uzyskania przychodu, poniesienia kosztu, wydatku, albo zapłaty podatku.
2018/01/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.