Aplikacje do rozliczeń z fiskusem

Wraz z rozpoczęciem nowego roku rozpoczął się okres rozliczeń obywateli z Urzędem Skarbowym.


Dzięki aplikacjom krok po kroku płacący podatki należycie wypełni deklarację, a później od razu przekaże go i odbierze potwierdzenie.
Programy są tak sporządzone, że same obliczają podatek należny, sumę do zwrotu, czy też sumę do zapłacenia. Jedyne co powinien uczynić podatnik to w prawidłowy sposób wypełnić poszczególne punkty. Programy pit 2017 online zezwalają na odliczenie wszystkich ulg, czy darowizn.

Obecnie trudno jest znaleźć rzeczywiście nietuzinkowy serwis. Jeżeli masz taki sam kłopot, to zalecam ten portal (http://reservado.pl/). Są w nim zamieszczone ekscytujące informacje.

Co ważne, z pomocą aplikacji w błyskawiczny i prosty sposób mogą się rozliczyć również jednostki prowadzące własną działalność gospodarczą. Rozliczanie się przez internet to ogromnie pożyteczna alternatywa. Bez wychodzenia z mieszkania jest możliwość przekazać rozliczenie do właściwego Urzędu Skarbowego i od razu pobrać druk potwierdzający dostarczenie rozliczenia.


Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna
Autor: Stuart Grout
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


PIT 38 przeznaczony jest nie tylko do pokazania dochodów, lub strat z gry na giełdzie. Powinny go zrealizować i złożyć również osoby, które w rozliczanym roku podatkowym zbyły udziały w spółkach i papiery wartościowe nie notowane na giełdzie, lub osiągnęły profity z tytułu objęcia udziałów w spółkach mających osobowość prawną, bądź wkładów w spółdzielniach w zamian za wkład niepieniężny w różnej formie aniżeli przedsiębiorstwo, albo jego zorganizowana cząstka.
Sumy okazane w pieniądzach obcych przelicza się na złote według kursu średniego walut obcych deklarowanego przez Narodowy Bank Polski z ostatniego dnia roboczego który poprzedza dzień uzyskania przychodu, poniesienia kosztu, wydatku, albo zapłaty podatku.
2020/05/01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.