Legnica czekająca na podróżników

Legnica to ładne, historyczne miasto w województwie dolnośląskim, na wschód od Wrocławia, jakie z pewnością należy zwiedzić.


Pomimo różnych komplikacji w Legnicy zachowało się mnóstwo obiektów architektury zabytkowej.


wakacje 2014


Średniowieczne zabytki, części murów obronnych z dwiema basztami. Z czasu renesansu pochodzą elementy architektury zamku i ich ozdoba rzeźbiarska, a również nieliczne kamienice mieszczańskie. Na wzmiankę zasługuje szczodrze reprezentowana architektura i sztuka baroku. Hotele w Legnicy oczekują na turystów, gdzie w pełnym komforcie odpoczną po trudach zwiedzania. Duży standard, pyszne posiłki i kompetentna obsługa przyciąga nie tylko turystów indywidualnych.


Legnica łączona jest głównie z lokalizacją niemal półwiecznego stacjonowania armii rosyjskich. Pomimo rozmaitych komplikacji w mieście zachowało się dużo obiektów architektury zabytkowej.


Legnica noclegi oferuje w dużym standardzie - zobacz: legnica noclegi. W całkowitym luksusie turyści wypoczną po trudach zwiedzania. Wysoki standard, dobre posiłki i kompetentna obsługa przyciąga nie tylko turystów indywidualnych. Z usług wynajmu korzystają jednostki, urządzając różnego gatunku spotkania integracyjne.


Polecamy też

Wynajmij pokój w Willi Turkusowej w Kątach Rybackich zlokalizowanych nad Bałtykiem

noclegi kąty rybackie
Autor: order_242
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Sezon urlopowy dobiegł końca, tymczasem wrzesień to również znakomITy miesiąc na podróże. Atutem eskapad aranżowanych w tym dniu jest przede wszystkim mniejszy ruch turystyczny.


Legnica posiada pierwszorzędne położenie, leży na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych o międzynarodowym znaczeniu. Ma to spory wpływ na rozkwit i rozwój miasta.


Nie trzeba czekać aż do wakacji, aby zobaczyć interesujące miejsca. Aby przybliżyć historię naszym pociechom i samemu sobie ją przypomnieć, wystarczy wyprawa weekendowa w punkty warte uwagi.
2017/08/18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.