Jak winna wyglądać przemyślana wizytówka?

Wielu właścicieli firm nie przywiązuje wagi do tego jak ważnym detalem wizerunku jest posiadanie wizytówki. Zamawiają oni przypadkowy model tego małego kartonika i wypełniają go wieloma zbędnymi informacjami.


A przecież wybranie odpowiedniego stylu, który pozwoliłby na przedstawienie partnerom handlowym istotnych wskazówek, nie jest najprostszy. Wizytówka pełni w dzisiejszych czasach wiele funkcji. Odpowiednie tworzenie wizytówek pozwala na przedstawienie się innym.


druk wizytówek
Autor: Brad Einarsen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Wizytówka służbowa powinna zawierać logo przedsiębiorstwa, imię, nazwisko oraz stanowisko właściciela, dane do kontaktu, typ działalności i ewentualne odwołanie do strony www., na której można odnaleźć pozostałe informacje. Zamieszczanie na wizytówce większej ilości informacji sprawi, że wizytówka okaże się nieczytelna. Wybór form i gatunków jest dla zwykłego odbiorcy ogromny począwszy od różnych surowców z których mogą być tworzone wizytówki, poprzez używane rozmiary blankietu, barwy, czcionki, na sposobie drukowanie kończąc.


Polecamy też

Gra na giełdzie

giełda
Autor: r. nial bradshaw
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gra na giełdzie zdaje się być metodą na szybkie zdobycie łatwych pieniędzy. Stąd coraz więcej osób stara się tym sposobem lokować swoje oszczędności. Jak zainicjować grę na giełdzie i w co inwestować, żeby zarabiać?


sala
Autor: Sarah Stierch
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jeżeli tworzy swoje wizytówki biuro rachunkowe Hop do źródła, można by pokusić się o umieszczenie na wizytówce czegoś nowatorskiego, co odróżni konkretne biuro od innych, przy utrzymaniu rzecz jasna wszystkich ważnych informacji kontaktu. Jeżeli jesteśmy pewni, że potrafimy naszą wizytówkę stworzyć samodzielnie, pozostaje nam tylko problem z ich wydrukowaniem.

Poszukiwana jest przez Ciebie wiarygodna informacja spod linku (http://www.soyer.edu.pl/konferencje)? To fantastycznie, gdyż stworzyliśmy dla Ciebie porcję świeżych wpisów. Trzeba wejść w link.

To jednak znikomy kłopot podczas procesu ich tworzenia.


W internecie znajdziemy wiele firm, gdzie druk wizytówek Koniecznie sprawdź okazuje się być błyskawiczny. Trzeba dostarczyć, w dowolny sposób firmie drukującej pliki graficzne, w ustalonych wcześniej formatach a w przeciągu krótkiego terminu mamy gotowy zestaw naszych wizytówek.
2019/09/17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.