Jak dawać sobie radę w nietypowych sytuacjach czyli kiedy może być przydatna karta przetrwania.

W dawnych czasach prawdziwy mężczyzna wyruszał w dżungle i lasy, żeby tam zdobywać pożywienie dla siebie. Oczywiście udając się tam musiał być odpowiednio wyposażony, tak żeby miał szansę na całe wrócenie do domu. Dziś jesteśmy otoczeni cywilizacją, dżungla rośnie gdzieś w odległych miejscach, co wcale nie oznacza, że w codziennym życiu pewne wyposażenie nie będzie potrzebne.


Wręcz przeciwnie, co chwilę spotkać można sytuacje, w jakich będzie potrzebny jakiś przyrząd lub gadżet, jakim da się coś zrobić. Czy będzie to otwarcie puszki, wykręcenie śruby lub pomiar jakiejś długości, to nie da się zrobić tego ręcznie, i należy posiadać śrubokręt, linijkę lub otwieracz. Jeżeli jest się w mieszkaniu, to nie ma problemu, bo tego typu akcesoria powinny się szybko znaleźć. Jednak jeżeli jest się gdzieś w terenie, to trudno wszystko ze sobą nosić, bo byłoby to po prostu niezbyt wygodne.

Absorbujący post? Jeśli tak sądzisz, wcześniejsza strona (https://olsztyn.hotelepark.pl/wesela-i-bankiety/wesela) także stanowi godne uwagi źródło informacji, które odnosi się do tej problematyki.

Chyba że wymienione wyżej sprzęty oraz wiele innych będą się znajdować w niedużym gadżecie, o rozmiarach typowej karty płatniczej. Sprawdź .
Obóz
Autor: wittco.gmbh
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Taki nieduży gadżecik, znany także jako karta surviwalowa to bardzo funkcjonalne narzędzie, mające kilkanaście różnych funkcji. Dzięki temu że można ją nosić przy sobie w kieszeni albo portfelu, to jest ona niezwykle praktyczna, nie zajmując zbyt dużo miejsca. A równocześnie w niejednym przypadku bardzo może być przydatna, bo wystarczy ją tylko wyciągnąć i zacząć używać. Niektórzy mówią nawet na nią wielofunkcyjna karta przetrwania, bo faktycznie w ekstremalnych przypadkach może nawet uratować życie. Sprawdź, czym jest wielofunkcyjna karta przetrwania.


Karty takie oferowane są przez liczne firmy, jednak często się różnią jakością. Dobrze wykonana karta to ogromnie wytrzymały, solidny kawałek stali, z wyciętymi narzędziami. Stal musi być nierdzewna, a równocześnie na tyle solidna, aby karta poradziła sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jeśli faktycznie by ona miała służyć jako zabezpieczenie w ekstremalnych sytuacjach, to trzeba koniecznie postawić na jakość i zakupić najlepszą, jaką się znajdzie w sklepach.
2020/06/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.