Jakie kursy warto ukończyć? O ambicji nieukierunkowanej słów parę

O rozwoju osobistym głoszą wszyscy tak bardzo, że coraz to więcej osób ma chrapkę na podwyższenie własnych kompetencji.


To wspaniały trend, który pozwala na rozwój wewnętrzny a także – co równie istotne – stabilizację na rynku pracy.


Matka z dzieckiem
Autor: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu


Nie ukrywajmy, iż jest to szczególnie istotne dla kobiet, jakie mają tu troszkę gorszą sytuację niż panowie. Jakiego rodzaju kursy warto zrobić, aby być zabezpieczoną finansowo, pewną siebie kobietą, bez względu na wiek? Przede wszystkim pośród naszych rodzicieli, dziadków, lecz także części „młodego pokolenia” dominuje przekonanie, iż jedynie po stronie chlebodawcy leży rozszerzanie kompetencji zatrudnionego. W związku z tym, poniektórzy mają „godziwych pracodawców” (duże firmy), które inwestują w swoich pracowników, pozostali jednakże mają tych gorszych, są na straconej pozycji a ich wspinaczka na drabinę kariery jest liczona tylko stażem – po kilku latach na jakimś stanowisku mamy ewentualnie okazję na nowe oraz dodatkowe paręset złotych w portfelu. Nawet jeśli pracujesz na etacie, nie znaczy to, że nie możesz w siebie inwestować – nawet jeżeli chlebodawca nie doceni Twoich podniesionych kompetencji awansem (albo będzie chciał je wykorzystać), łatwiej będzie Ci zmienić pracę na bardziej wartościową.


Polecamy też

W czym jest lepszy wynajem tymczasowych pracowników zamiast utrzymywania ich na etacie w swojej firmie.

spotkanie
Autor: Locus Research
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Poszukując oszczędności firmy coraz częściej decydują się na wynajmowanie PRacowników, zamiast ich zatrudniania na etacie. W niejednym przypadku wynika to po prostu ze specyfiki branży, w której funkcjonuje dana firma.


Jakie kursy warto zrobić pracując na etacie? Przede wszystkim takie, które poszerzą Twoje kompetencje przykładowo kursy dla fizjoterapeutów, ale także wzmacniające miękkie cechy, a także naukę języków obcych.


Studia nie gwarantują nam zatrudnienia, rynek pracy zmienia się zanadto prędko, ażeby 5-letni program nauczania mógł podołać temu wyzwaniu.

Jeśli szukasz uzupełniających danych na analizowany w tym serwisie temat, to z pewnością odnajdziesz więcej pod linkiem (https://www.certificator.eu/en/certification-handbook/safety-of-devices-working-under-pressure-technical-regulations-of-customs-union.html).

Należy zatem bez ustanku się dokształcać.
2020/01/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.