Wypoczywaj aktywnie
Sport, bieganie w parku
Autor: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

O czym powinniśmy pamiętać zaczynając treningi?

Jeśli decydujemy się chodzić na siłownię, powinniśmy wiedzieć, że stosownie dopasowany do naszych możliwości plan treningowy jest w stanie nam przygotować tylko specjalista. Pierwsze doświadczenie z ćwiczeniami siłowymi może okazać się niezwykle trudna. Wielogodzinne treningi muszą zostać dobrane w taki sposób, abyśmy nie zrobili sobie krzywdy.
Kibic
Autor: Florent Chretien
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Który rower kupić? - rady

Który bicykl nabyć? Jak dużo pieniędzy przeznaczyć na kupno? W którym miejscu kupować? Który rozmiar bicykla wybrać? Radzimy.


Który rower kupić? - rady

Bicykl to nie dzieło sztuki - to narzędzie, jakie ma służyć wskazanemu celowi - dojazdom do miejsca pracy, startom w rajdach albo rekreacji.
jogging
Zainspirowane przez: http://www.sport-shop.pl/

Jaka odzież jest aktualnie rzetelna do uprawiania sportu?

Coraz więcej obywateli zdaje sobie z tego sprawę, że uprawiania sportu jest nad wyraz ważne. Nie wystarczy ledwo zdrowo się odżywiać, tymczasem co więcej wypada dbać o systematyczny wysiłek. Za sprawą tego pomniejsza się ryzyko zawału serca czy pojawienia się nowotworów. Nie wypada chyba nikogo do tej tezy przekonywać.
humor
Autor: Stegu
Zainspirowane przez: Stegu

Założenia odpowiedniego treningu i skutecznej diety przeznaczonej dla kulturysty

Każdy kulturysta musi zostać świadomy tego, że jedynie całkowite zastosowanie się przez niego do zasad przewidzianej dla siebie diety oraz wykonywanie regularnych ćwiczeń fizycznych pozwoli mu na nabieranie masy mięśniowej. Toteż trzeba pamiętać, że także trening przedramion powinien być wykonywany zgodnie z zaleceniami trenera.


Założenia odpowiedniego treningu i skutecznej diety przeznaczonej dla kulturysty

Jedynie wtedy będzie on w pełni skuteczny, a również bezpieczny dla kulturysty.
buty nike
Autor: Maria Morri
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przygotuj się do lata, kupując właściwe wyposażenie, dzięki nim ten czas przepłynie naprawdę radośnie

Lato to czas, w którym dzieci jak najwięcej powinny biegać na zewnątrz, radując się ciepłem, słoneczną pogodą i zabawami z kolegami. Lepiej, jeśli dziecko ma dużo ruchu i może spędzać wakacje aktywnie.
siłownia
Zainspirowane przez: http://www.sport-shop.pl/

Domowa siłownia - sposób na świetną formę

Sprzęt sportowy do domowej siłowni powinniśmy wybrać z uwagą. Po pierwsze, istotna jest wielkość. Kiedy spojrzymy na przykład na bieżnie przekonamy się, że bywają wielkie, zatem wygospodarowanie w mieszkaniu miejsca na taki sprzęt może być trudne. Gdy odpowiednio poszukamy spokojnie znajdziemy dużo mniejszych rozmiarów bieżnie mechaniczne. Dopytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, który model poleca do domowego użytku.
Dieta, warzywa, odchudzanie
Autor: Genkaku
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Jak pozbyć się nadwagi?

Otwierasz szafę, zdejmujesz z wieszaka sukienkę, wkładasz... Coś tu nie gra. Czyżby skurczyła się w praniu? „Powinnam schudnąć” - podejmujesz decyzję i natychmiast opuszcza Cię dobry humor|. A ulubiony baton?
kulturysta
Autor: Kasey Eriksen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Każda osoba, jaka rozpoczyna swoją przygodę z siłownią, musi znać dawkowanie kreatyny

Współcześnie jeszcze większą uwagę kieruje się na to, jak konkretny człowiek się prezentuje i jaki posiada wygląd. Jest to z pewnością rezultat wielu projektów telewizyjnych, które poświęcone były kultowi ciała ale także licznych programów powiązanych ze zdrowiem i nieodzownością dbania o nie.
rowery
Autor: Daniel Oines
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rowery turystyczne nadające się do dłuższych przejazdów

Na turystykę składają się oczywiście piesze wędrówki, ale także wycieczki rowerowe. Piesze wędrówki organizowane są na przykład w górach i mogą to być krótsze spacery, po których powracamy do górskiej miejscowości bądź długie wędrówki, trwające kilka dni.
Zabieg Intraceuticals Opulence
Autor: CAPPUCCINO PR
Zainspirowane przez: CAPPUCCINO PR

Czego potrzebujesz w swoim gabinecie urody?

Każdy zakład kosmetyczny powinien mieć na wyposażeniu różnego typu urządzenia, bez których po prostu nie ma co rozmyślać o podejmowaniu tego typu działań. Jeśli mamy w planach założenie tego typu biznesu trzeba porozglądać się wcześniej w ofercie, żeby nabyć sprzęty świetnej jakości i w przystępnych cenach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.