Wypoczywaj aktywnie
konie
Zainspirowane przez: flickr.com

Wakacje na koniu - obozy konne dla najmłodszych oraz młodzieży

Jazda konna to zachwycające hobby i popularna dyscyplina sportowa. Wielu rodziców entuzjastycznie zapisuje swoje dzieci na naukę jazdy konnej, jest to naturalnie znacznie lepszy sposób na spędzanie wolnego czasu, aniżeli ciągłe siedzenie przed pecetem lub telewizorem.
konie
Autor: Jean-Pierre
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Obozy jeździeckie na Mazurach to bajeczna zabawa, cudowne wakacje i aktywny odpoczynek

Obozy konne to świetna rozrywka dla każdego. Nie wyłącznie dla młodzieży, ale też ludzi dorosłych. Jest możliwość uczyć się jazdy na siodle, lecz również uczestniczyć w zajęciach praktycznych dotyczących codziennej pielęgnacji koni.
Młody bramkarz
Autor: Simon_sees
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Aktywności oraz jadłospis kulturysty|Przykład jadłospisu dla amatora mięśniaka

Współcześnie wiemy, że bez Diety wysokobiałkowej nie możemy mówić o muskułach, dziś wiemy również jak ważne dla każdego kto myśli o muskułach będą zdrowe tłuszcze oraz węglowodany.
Sport, bieganie w parku
Autor: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

O czym powinniśmy pamiętać zaczynając treningi?

Jeśli decydujemy się chodzić na siłownię, powinniśmy pamiętać, że stosownie dopasowany do naszych potrzeb plan treningowy jest w stanie nam przygotować jedynie specjalista. Pierwsza przygoda z siłownią może okazać się niezwykle wymagające. Ćwiczenia przez kilka godzin powinny tak być dopasowane, abyśmy nie zrobili sobie krzywdy.
Mięśnie, forma
Autor: Alex Budin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób leczyć urazy oraz kontuzje które powstały w czasie uprawiania sportów, sposoby i metody ich zapobiegania.

Sport to samo zdrowie - tę maksymę wszyscy słyszeli mógł usłyszeć dziesiątki jeśli nie setki razy. Rzeczywiście sportowa aktywność pełni istotną rolę dla utrzymywania dobrego zdrowia, formy i kondycji.
siatkówka

Czołówki jako potrzebny ekwipunek na każdej eskapadzie

Wielu wielbicieli sportu posiada w swoim wyposażeniu latarki czołowe. Od pasjonata outdooru, trekkingu, poprzez wspinaczy, cyklistów, biegaczy, po amatorów mniej aktywnego odpoczynku na łonie natury.
Dieta, warzywa, odchudzanie
Autor: Genkaku
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Jak pozbyć się nadwagi?

Otwierasz szafę, zdejmujesz z wieszaka sukienkę, próbujesz zasunąć zamek... Nieprawdopodobne. Wyprałaś ją w za wysokiej temperaturze? „Powinnam zacząć się odchudzać” - podejmujesz decyzję i w tej samej chwili opuszcza Cię dobry humor|. A kremowe ciastko do popołudniowej kawy?
Kibic
Autor: Florent Chretien
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Który rower kupić? - rady

Jaki rower kupić? Jak dużo pieniędzy przeznaczyć na zakup? Gdzie kupować? Który rozmiar bicykla wyselekcjonować? Radzimy.


Który rower kupić? - rady

Bicykl to nie dzieło sztuki - to narzędzie, które ma służyć określonemu celowi - dojazdom do pracy, startom w wyścigach bądź rekreacji.
Łóżka do masażu
Autor: Your Mildura
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co może dać człowiekowi regularny masaż?

Ludzie, którzy tak jakby wynaleźli, a potem nieustannie zwiększali znaczenie masażu w sumie są niesamowici. W końcu to właśnie dzięki masażowi mamy okazję dojść do siebie po wypadku komunikacyjnym, upadku ze schodów, itp. Zasadniczo masaż jest fantastyczny na niemal wszystko. Bardzo często sytuacja jest taka, iż co prawda masaż jest nam zbędny, to znaczy ze zdrowiem jest wszystko OK, ale cóż z tego, jeśli masaż sprawia, że wreszcie odpoczniemy, zrelaksujemy się. O wzrastającej randze technik masowania niech świadczy choćby to, iż ostatnio zostało założonych sporo takich przybytków. Doskonale, przecież to dochodowy biznes.
siłownia, sportowcy
Autor: Tony Alter
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Stosowanie i dawkowanie suplementów dla kulturystów – suplementy najchętniej przez nich wybierane

Różnego rodzaju odżywki, którymi systematycznie zalewany jest rynek, różnią się między sobą w szczególnym stopniu. Ich mnogość często przesądza o tym, że można wśród nich znaleźć te doskonałe co do wymagań naszego organizmu. Organizmy ćwiczących także bywają rozmaite, dlatego producenci biorą wszystkie te czynniki pod rozwagę. Stawiając na odżywkę w rodzaju suplementu dla kogoś, kto profesjonalnie zajmuje się kulturystyką, warto zwrócić szczególną uwagę na zawartość składników w poszczególnych odżywkach.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.