Jadłospis
Młody bramkarz
Autor: Simon_sees
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Aktywności oraz jadłospis kulturysty|Przykład jadłospisu dla amatora mięśniaka

Współcześnie wiemy, że bez Diety wysokobiałkowej nie możemy mówić o muskułach, dziś wiemy również jak ważne dla każdego kto myśli o muskułach będą zdrowe tłuszcze oraz węglowodany.
tabletki

Suplementy diety nie tylko dla sportowców

Trenowanie na siłowni staje się coraz powszechniejsze. To nie dziwota, przecież nic tak dobrze nie niweluje tłuszczu, jak porządny trening ze sztangą. I nic tak mocno nie skłania organizmu do tworzenia większej muskulatury. Ale porządna sesja treningowa to nie wszystko – konieczne jest także właściwe odżywianie. Jadłospis ćwiczącego musi być dogłębnie dopracowany, nie powinno stawiać na intuicję
.
trening
Autor: Adidas
Zainspirowane przez: Adidas

Ćwiczenia – o czym warto jest dzisiaj pamiętać, żeby osiągnąć rzeczywiście satysfakcjonujące efekty?

Współcześnie sporo osób zwraca uwagę na własny wygląd zewnętrzny, szczególnie zgrabną sylwetkę, dlatego nie należy się dziwić, że społeczeństwo próbuje regularnie trenować oraz dbać o swoją codzienną dietę, co niestety nie jest takie proste. O czym przede wszystkim trzeba pamiętać planując swoje treningi? Na które kwestie należy zwrócić uwagę? Ogromne znaczenie posiada oczywiście jadłospis. Bez zdrowego odżywiania uzyskanie widocznych rezultatów będzie problematyczne, a czasami nawet niemożliwe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.