Sport
sport
Autor: Butz.2013
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Strój istotnym elementem podczas uprawiania sportu

Uprawianie sportu jest aktualnie coraz bardziej powszechne, dlatego na rynku oferowane są całe kolekcje odzieży sportowej. Musi być ona nie tylko komfortowa i naprawdę wytrzymała, ale także atrakcyjna, ponieważ wiele osób nawet na sali treningowej zwraca uwagę na swój wygląd.
Zegarek

Czy rozmyślaliśmy aby nabyć zegarek outdoorowy?

Co oferuje nam zegarek?. Jeżeli spędzamy sporo godzin na świeżym powietrzu, spacerujemy po lesie, przemieszczamy się rowerem, lubimy górskie wędrówki, to musimy zatroszczyć się o to, aby ciągle posiadać przy sobie odpowiedni sprzęt.
rowery
Autor: Daniel Oines
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rowery turystyczne nadające się do dłuższych przejazdów

Na turystykę składają się oczywiście piesze wędrówki, ale także wycieczki rowerowe. Piesze wędrówki są bardzo popularne i towarzyszą nam szczególnie w górach, po których wielu ludzi może chodzić godzinami.

Buty dla sportowców

Wiosna to idealny czas, by zacząć uprawiać jakiś sport. Jeśli zamierzasz dbać o sylwetkę, musisz nabyć porządny sprzęt do treningów. Najważniejszym elementem w wyposażeniu sportowca są porządne buty. Niewiele osób wie, że jakże popularne truchtanie po parku jest generalnie bardzo szkodliwe dla ludzkich stawów. By zmniejszyć te okropne efekty joggingu, trzeba wybrać buty, który dobrze amortyzują nacisk. Badacze, parający się fizjologią wysiłku, zaprojektowali modele pasujące do różnych rodzajów aktywności.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Zainspirowane przez: adidas

Nie tylko Radwańska

Trudno zapomnieć, jak pojawiła się małyszomania. To znane zjawisko, że na fali sukcesów jednego człowieka mocno wzrasta zainteresowanie dziedziną. I tak się w rzeczy samej stało na początku minionej dekady, gdy poprzednio zupełnie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła pasjonować masy ludzi. Powstawały dedykowane witryny sieciowe i tak dalej. Sporo ludzi głowi się, czy również tak się stanie w przypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.
Downhill, sporty rowerowe
Autor: Kamil Kasperowicz
Zainspirowane przez: Kamil Kasperowicz

Jesteś entuzjastą sportów pełnych wrażeń? - nagrywaj filmiki

Zastanawiasz się, jaki będzie fantastyczny pomysł na podarunek dla osoby, która ciekawi się sportami ekstremalnymi? Nader dobrym pomysłem w takich sytuacjach niewątpliwie będą kamery do sportów ekstremalnych. Jeżeli osoba, którą pragniesz obdarować, uwielbia sporty ekstremalne, taki podarunek będzie zdecydowanie rewelacyjnym prezentem.
Nordic walking, park, spacer
Autor: Złoty Potok
Zainspirowane przez: Złoty Potok

Ruch dobry na wszystko

Jeśli pragniemy cieszyć się piękną figurą oraz wspaniałą kondycją przez długie lata, powinniśmy systematycznie uprawiać aktywność fizyczną. Jest to wytarty banał, ale mimo wszystko, ciągle mnóstwo osób nie stosuje tej złotej zasady. Nowoczesny tryb życia, kiedy większość ludzi przeżywa dzień siedząc za biurkiem, bardzo szkodzi naszemu organizmowi.
deska
Autor: Sport-Shop
Zainspirowane przez: http://www.sport-shop.pl/

W którym miejscu wskazane jest uczyć się jeździć na deskorolce?

Nareszcie po bardzo długim czasie oczekiwania nadeszła do nas najcieplejsza pora roku, to znaczy lato, W tym czasie wybitnie wielu z nas zdecyduje się na aktywność fizyczną na zewnątrz, co bez wątpliwości jest przez nas niezmiernie pożądane. Wybieramy niesłychanie różne formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Znaczna część naszego społeczeństwa ochoczo wybiera wówczas rower, jak doskonałe źródło transportu. Niemniej natomiast również inne środki transportu cieszą się kolosalnym zainteresowaniem.
noclegi podlaskie
Autor: Baumit
Zainspirowane przez: Baumit

Czemu Podlasie zaczyna być tak popularne wśród turystów, jakie są największe atrakcje tego regionu.

Na północnym wschodzie, przy granicy z Białorusią położony jest tajemniczy, przede wszystkim kojarzący się ze wspaniałą przyrodą rejon, zwany też Podlasiem. Miejsce to jeszcze do niedawna nie przyciągało wielu turystów, lecz w ostatnich latach bardzo się to zmieniło. A Podlasie ma faktycznie dużo do zaproponowania, głównie osobom szukającym spokoju, ciszy i bliskiego kontaktu z przyrodą. Bardzo dużą turystyczną atrakcją jest tu Puszcza Białowieska. Ten dziewiczy las, chroniony przez przepisy prawa jest obecnie jednym z ostatnich tego typu miejsc na terenie Europy. Tym sposobem w Puszczy zobaczyć można przyrodę właśnie taką, jaka była przez setki lat, bez niepotrzebnego ingerowania człowieka. Na jej terenie znajduje się wiele atrakcji i ciekawych miejsc do zwiedzania, na przykład zobaczyć tam można królów tamtego regionu, to znaczy żubry. Poza tym na Podlasiu panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych sportów. Coraz bardziej popularne są między innymi spływy kajakowe, a liczne ścieżki rowerowe i piesze również zachęcają żeby uprawiać tego typu aktywności fizycznej.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Autor: energylabsbr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rejestruj najlepsze sportowe wyczyny!

Wśród całego mnóstwa różnych sportów jakie są obecnie dostępne dla każdego z nas bardzo łatwo znajdziemy także i takie, z których dosłownie zawsze wynika sporo niezwykle intensywnych emocji. Jest to rzecz jasna propozycja szczególnie dla osób które lubią adrenalinę i nie boją się wykorzystywać swojego czasu w nierzadko trochę ryzykowny sposób – równocześnie jednak zawsze jest to równoznaczne z naprawdę doskonałą zabawą.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.