Bank
założenie firmy
Autor: Maryanne
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bezproblemowe zarejestrowanie własnej firmy

Ktokolwiek, kto postanawia zajmować się sprzedażą produktów, bądź usług przez dłuższy okres, w sposób profesjonalny i zorganizowany, powinien założyć aktywność gospodarczą. Aktywnością gospodarczą powinno być wyprzedawanie publikacji przez sieć, wykonywanie remontów mieszkań, prowadzenie gabinetu medycznego, a nawet prowadzenie sklepiku chwilowego.
online
Zainspirowane przez: pixabay.com

Jak w łatwy sposób rozliczyć PIT-y za 2016 rok?

Chcesz bezbłędnie i szybko rozliczyć PIT za 2016 rok? Marzy Ci się, by prędko otrzymać wysoki zwrot podatku? Skorzystaj z bezpłatnego programu do przygotowania deklaracji podatkowej.
biznes franczyza
Autor: Health Gauge
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W Polsce biznes franczyzowy z roku na rok jest coraz bardziej znany - dzięki niemu można być niezależnym, ale w tym samym czasie czuć się elementem całości

Jeżeli nie stać Cię na założenie totalnie własnego biznesu, nie masz w myślach całkowicie wyłuszczonego planu co chciałbyś robić, boisz się doświadczyć zbyt wielkiego ryzyka lub najzwyczajniej w świecie pragniesz być częścią dużej biznesowej rodziny - biznes franczyza jest właśnie dla Ciebie.
kredyt
Autor: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Systematycznie wybieramy dodatkowe oferty banków

Polacy bezustannie zaciągają kredyty: na nowe auto, mieszkanie, wycieczki. Coraz częściej decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy kredytów odnawialnych w ramach konta osobistego. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
Aplikacje na telefon
Autor: GoMobi.pl
Zainspirowane przez: http://gomobi.pl

Odwrócony kredyt hipoteczny - względnie nowe „narzędzie” finansowe przeznaczone głównie dla ludzi starszych

Jednym z najważniejszych wyzwań w obliczu których staje współczesny świat, a szczególnie kraje Zachodu w tym również Polska jest niewątpliwie starzejące się społeczeństwo.
social media
Zainspirowane przez: pixabay.com

W jaki sposób efektywnie rozporządzać budżetem domowym?

Nasze przychody nie rosną, natomiast ciągle pojawiają się coraz to nowe wydatki. W jaki sposób zatem zachować równowagę finansową poprzez cały rok? To realne, pod warunkiem że ustalimy wyważony plan postępowania i nie zabraknie nam wytrwałości.
karta kredytowa
Autor: tales of a wandering youkai
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wybór dobrego konta dla rozmaitych firm

Wybór usług bankowych to koszmar dla biznesmenów. Firmy są w bankach traktowane nieraz jako gorsi klienci, z tego powodu wybór odpowiedniego konta może tutaj nastręczać sporych trudności, zwłaszcza dla osób niecierpliwych, pragnących dokonać szybkiego wyboru.
junior accountant
Autor: Cory M. Grenier
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju są zadania osoby pracującej na stanowisku Junior Accountant?

Anglojęzyczna nazwa etatu Accountant odnosi się do stanowiska wykonywanego w centrach usług księgowych typu SSC/BPC. Tacy księgowi mogliby specjalizować się w jednym z 3 procesów wykorzystywanych w księgowości.
monety
Autor: Public Domain Photos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Marketing relacji - komu przeznaczony?

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, całościowo od planu działania, strategii, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, baz danych.

Pożyczka bez zabezpieczeń oraz pożyczka pozabankowa online – metoda na pozyskanie pieniędzy by spełnić własne marzenia

Rozwój gospodarczy, finansowy i technologiczny w ogromny sposób przyczynił się do postępu społeczeństwa. Aktualnie obywatele wykonują o wiele więcej działań niż w dawniejszych czasach. Są one też bardziej skomplikowane. Ludzie mają także o wiele większe sposobności, jeśli chodzi o zakup różnorodnych produktów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.