Kraków
kraków
Autor: YougoPL
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Robimy zakupy w Krakowie – mały poradnik

Do Krakowa najczęściej zaglądamy w charakterze turysty, jednak coraz większe grono osób wybiera się do tego wyjątkowo klimatycznego miasta także po to, by pochodzić po sklepach. A oferta handlowa Krakowa jest imponująco różnorodna i sprawia, że można tu nabyć wszystko, od ubrań z second handu, po ekskluzywne kolekcje cenionych na całym świecie projektantów.
niebo w górach
Autor: Arnaud Abadie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co proponuje Zakopane - nie tylko Krupówki

W bieżącym roku odpoczynek każdego mogą okazać się inne niż zwykle. Aby znaleźć perfekcyjny punkt podróży warto nie tylko przejrzeć wiele katalogów broszur, lecz również zainteresować się silniej ciekawymi regionami kraju. Wolny czas,w którym można podjąć wiele ciekawych i zajmujących aktywności, zbliża się coraz szybciej. Wraz z wiosną zalecany jest przyjemny, aktywny odpoczynek przynoszący niezwykłe wrażenia. Zapewnia to zdecydowanie Zakopane.
Kraków
Autor: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakie suveniry warto zaopatrzyć się w Krakowie? Co można polecić?

Miejsc, w których można dostać wspaniałe pamiątki, jest w Krakowie bardzo dużo. Jednakże jak interesuje nas coś więcej niż magnes na lodówkę albo widokówka, to warto postarać się zdobyć te najciekawsze rzeczy, oryginalne krakowskie pamiątki. Czy każdy wie, jak one wyglądają?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.