ZUS
wizyta u specjalisty
Zainspirowane przez: flickr.com

Dla kogo coaching? - kilka dobrych wskazówek

Coach. Profesjonalista, który pomoże rozwinąć się każdemu - w czepku narodzonemu farciarzowi, jaki doskonale sobie radzi a także beZUStannie wyszukuje inspiracji do rozwoju jak też nieszczęśnikowi, jaki co chwila zderza się ze ścianą.
Kalendarz
Autor: Oliver Symens
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odszkodowanie - za co i jak dokładnie istnieje możliwość je pozyskać?

Każdemu z nas ma możliwość jakaś rzecz się przydarzyć - nigdy jednak nie wiemy kiedy i gdzie, dlatego właśnie bardzo wielu z nas podejmuje szereg środków ostrożności, by w razie czego otrzymać za to jakąś rekompensatę albo by to nasi najbliżsi nie zostali w razie problemów z niczym.
firma
Autor: Fabrice Florin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na co wypada zawrócić szczególną uwagę w przypadku prowadzenia firmy?

Każda osoba, która ma własną firmę musi wiedzieć, jak ważną rolę pełnią rzetelne zeznania finansowe, które mogą mieć duży wpływ na działanie całego przedsiębiorstwa. Chcąc zachować płynność finansową wartowałoby bazować na rachunkach z poprzedniego okresu rozliczeniowego, co może gwarantować nie tylko możliwość bezproblemowej analizy procesów które zachodzą w firmie, ale także uzasadnienia wszelkich transakcji w wypadku kontrolowania przez urząd skarbowy.
internet

Otwieramy pierwszą firmę- koszty związane z rejestracją firmy oraz inne niezbędne wskazówki

Na pewno niejeden z nas marzy o założeniu własnej firmy. Aby założyć firmę trzeba spełnić kilka warunków oraz dopełnić wszelkich niezbędnych formalności. W sieci znajdziemy wiele stron ze wskazówkami i poradami na ten temat.
pora na rozliczenie PIT
Autor: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy sprawdziliśmy już elektroniczne rozliczenie podatku?

Gdy posiadamy zakład, to powinniśmy na bieżąco dowiadywać się w tym, które dokumenty oraz opłaty, do jakiego urzędu powinniśmy dać. Im dokładniej będziemy się wywiązywać z takich obowiązków, tym lepiej będzie działała nasza firma, gdyż nie będzie niepokojona notorycznymi kontrolami i nakładanymi karami.
karta kredytowa
Autor: tales of a wandering youkai
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wybór dobrego konta dla rozmaitych firm

Wybór usług bankowych to koszmar dla biznesmenów. Firmy są w bankach traktowane nieraz jako gorsi klienci, z tego powodu wybór odpowiedniego konta może tutaj nastręczać sporych trudności, zwłaszcza dla osób niecierpliwych, pragnących dokonać szybkiego wyboru.
dokumenty
Autor: 5of7
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zgłoszenie pracownika do ZUS, zmiana nazwiska urząd skarbowy oraz ewidencja przychodów – istotne zadania wiążące się z prawidłowym funkcjonowaniem każdej firmy

Aktualnie na rynku tworzy się coraz więcej zakładów z wielu różnych branż. Wiąże się to przede wszystkim z uproszczeniem przepisów tyczących się zakładania własnej działalności gospodarczej. Związane jest to też z tym, iż coraz więcej jednostek chce pracować na swój rachunek i nie być od kogoś uzależnionym tylko samemu być dla siebie przełożonym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.