Wakacje
Skandynawia
Autor: Thomas Rousing
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy zainteresują nas bilety lotnicze Warszawa Ryga?

Wakacje to niesamowity czas, z jednej strony możemy odpocząć po wszystkich trudach upływającego roku, zwolnić, ale z drugiej strony mamy szansę również nawiedzić wiele interesujących miejsc oraz poznać ich kulturę. Dlatego właśnie warto się dokładnie zastanowić w jakie miejsce pragniemy jechać na wakacje, tak by mieć gwarancję, że dobrze wybierzemy oraz będziemy uradowani z własnej decyzji.
spływy kajakowe
Autor: TimothyJ
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie wybrać się na spływy kajakowe? Czy kajaki są bezpieczną formą rozrywki?

Lato już niedługo. Gro osób decyduje się na wyjazdy zagranicę państwa. Są także tacy, jacy preferują wyjazdy w Polskę. Jakie regiony bywają najchętniej wybierane?
dokumenty
Autor: Thomas Kyratzis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wczasy odchudzające jako świetny sposób na przemianę stylu życia

Zazwyczaj zabiegani zapominamy o zdrowym odżywieniu, a wracając z pracy nie mamy już energii na dodatkową aktywność fizyczną. Wczasy odchudzające są dobrą opcją na spędzenie urlopu w sposób aktywny, a równocześnie gwarantują regenerację energii i lepsze samopoczucie.
szlaki górskie
Autor: arekz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie udać się na wypoczynek i nie opróżnić portfela do cna

Kiedy na dworze zaczyna pojawiać się cieplej, większość Polaków rozpoczyna marzyć o urlopie. Słoneczko sprawia, że myślimy o wypoczynku na rześkim powietrzu. Poszukujemy wyjątkowego miejsca. W jakie rejony warto się wybrać, gdy za oknem ciepłe dni?
wakacje w grecji
Autor: Dimitris Karkanis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zaplanować odpowiednio wakacyjny wyjazd, zalety coraz popularniejszych wycieczek last minute.

Jak corocznie zbliżające się wakacje sprawiają, że bardzo dużo ludzi zaczyna planować swój urlop. Niektórzy zabierają się za to nawet pół roku wcześniej, często korzystając z tak popularnych obecnie propozycji first minute. Duża część osób z najróżniejszych przyczyn jednak nie decyduje się na takie rozwiązanie, przeważnie nie mając jeszcze doprecyzowanych planów urlopowych, albo nie wiedząc, kiedy dokładnie dostaną wolne w pracy.
wakacje nad morzem
Autor: Thierry Chervel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Egzotyczne wycieczki są aktualnie coraz to częściej wybierane na urlop

Dla każdego człowieka okres urlopu jest jednym z przyjemniejszych w roku. Przykładają wobec tego oni wszelkich wysiłków, żeby spędzić ten sezon przyjemnie i w atrakcyjnym miejscu. Wśród propozycji biur turystycznych jesteśmy w stanie wyszukać faktycznie przyciągające oferty i nie raz trudno się zdecydować, bo egzotycznych miejsc jest tak wiele. Organizując wakacje warto na samym początku zastanowić się, czy chcemy jechać samodzielnie, czy jednak z wycieczką zorganizowaną.
Legnica
Autor: János Korom Dr.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Legnica noclegi proponuje w korzystnych wartościach

Trzeba przekonać się co oferują nam bazy noclegowe. Nie ma większego znaczenia to, gdzie chcemy się udać na wakacje, wciąż musimy zatroszczyć się o to, by nasz nocleg okazał się być w przyjemnym otoczeniu i równocześnie, byśmy nie byli zmuszeni zbyt sporo za niego płacić. Dlatego właśnie trzeba obejrzeć portale noclegowe, tak aby mieć szansę przyrównać różne oferty oraz wybrać tą, która najbardziej będzie nam odpowiadała.
na Kaszubach
Autor: tomasz przechlewski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie masz pomysłu na wakacje? - odwiedź Kaszuby i przekonaj się, jak jest tam magicznie

Kaszuby to zachwycający teren położony na północy Polski. Jest częścią Pomorza, na zachód od Wisły, jednak mimo to ciężko jest dobrze zaznaczyć granice regionu, ponieważ nie są to tereny historyczne. Kaszuby rozpościerają się od Bałtyku na południe, zajmując swym zasięgiem piaszczyste plaże wybrzeża, jak również wspaniałe lasy i piękne jeziora. Pragniesz mieć wakacje w fascynującym miejscu? Pomyśl o Kaszubach!
windsurfing
Autor: oatsy40
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na kite wyjazdy są organizowane

Jeśli do tej chwili w wakacje, ciągle wyjeżdżaliśmy w identyczne miejsce, lub ograniczaliśmy się tylko do podziwiania najistotniejszych miejsc w konkretnym regionie, to trzeba się zastanowić, czy nie powinniśmy spróbować czegoś innego.
konie
Autor: Jean-Pierre
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Obozy jeździeckie na Mazurach to bajeczna zabawa, cudowne wakacje i aktywny odpoczynek

Obozy konne to świetna rozrywka dla każdego. Nie wyłącznie dla młodzieży, ale też ludzi dorosłych. Jest możliwość uczyć się jazdy na siodle, lecz również uczestniczyć w zajęciach praktycznych dotyczących codziennej pielęgnacji koni.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.