Formularz
IT
Autor: ITU Pictures
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Raz do roku jesteśmy zobowiązani złożyć rozliczenie podatkowe - nie każdy to lubi, ale niestety nic nie możemy z tym zrobić

Istnieją ludzie, którzy nawet lubią rozliczenia podatkowe. Możliwe, że lubią to nazbyt duże uproszczenie, ale chociaż ich to nie irytuje. Żyją jednak też ci, którzy nie lubią matematyki i leczenia.
rozliczanie podatku przez internet
Autor: Bas Evers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozlicz się online, czyli jak urzędy skarbowe próbują pomóc obywatelom w dopełnieniu niewdzięcznego obowiązku

Do spraw biurokratycznych zdecydowana większość Polaków odnosi się z nieskrywaną niechęcią. Taka sytuacja w pewnym stopniu jest spowodowana tym, że w urzędach miast załatwiamy coraz więcej formalności i niełatwo wskazać taką domenę ludzkiego życia, która nie podlegałaby pod rozporządzenia.
weight loss
Autor: Natasia Causse
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy powiemy w jakim czasie musimy przedłożyć rozliczenie roczne PIT?

Jeżeli w czasie minionego roku kalendarzowego uzyskaliśmy jakiś dochód, to powinniśmy się z niego właściwie rozliczać. Warto wykazać jak wiele uzyskaliśmy, a ile musimy przekazać na utrzymanie państwa, dlatego także konieczne okazuje się być uzupełnienie odpowiednich formularzy, które pomogą nam te wszystkie informacje ująć.
program
Autor: Juha Kettunen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wygenerowaleś dochody w zeszłym roku? Rozlicz podatek

Początkowy kwartał nowego roku to czas, kiedy każdy mieszkaniec Polski, który generował dochody w poprzednim roku, musi zrobić rozliczenie podatku. W rozróżnieniu od tego, jaką formę działalności uprawialiśmy, odmienny typ PIT będziemy musieli przesłać. Jeśli posiadamy swoją własną działalność, oraz generujemy dochody z wielu odmiennych źródeł, czynność ta może być dla nas skomplikowana. Najczęściej jednak przychodzi nam zadeklarować przychody z umów cywilnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.