Urząd
program do rozliczania pit
Autor: Special IG for Afghanistan Reconstruction
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób rozliczyć się z Urzędem Skarbowym wykorzystując do tego Internet?

Każdy rok to wiele obowiązków dla podatników, a jednym z nich jest rozliczenie się z Urzędem Skarbowym. Jeżeli robisz to od kilku bądź kilkunastu lat, na pewno znakomicie masz świadomość tego, że trzeba to uczynić do ostatniego dnia kwietnia. Jednak im wcześniej, tym lepiej, zwłaszcza iż im bliżej końcowego terminu, tym większe kolejki tworzą się w urzędzie. Aby się z nimi nie mierzyć, dobrze jest złożyć PIT online. Jak się do tego zabrać?
samochody - wizja
Autor: JOHN LLOYD
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Różne sposoby spełnienia życzeń lub wymagań spółki

Wielu biznesmenów na którymś etapie działalności uznaje, iż przeprowadzenie jakiejś lokaty kapitałowej byłoby dla firmy intratne. Być może chodzić dla przykładu o nowo powstały urządzenia, nowo powstałe przedstawicielstwo czy aż stworzenie nowych stanowisk pracy.
księgowość
Autor: Times Square PR
Zainspirowane przez: Times Square PR

Jak należy wypisywać zus zua?

Dyrektorzy nie mogą zapomnieć o dokumentach zus zua

Jeżeli jesteśmy właścicielem firmy powinniśmy mieć świadomość, że ciąży na nas sporo zadań, które musimy spełnić względem państwa oraz naszych pracowników.
podatki
Zainspirowane przez: pixabay.com

Rozliczanie się on-line coraz bardziej popularne pośród petentów

Co roku ilość osób robiących rozliczenia podatkowe za pośrednictwem Internetu powiększa się. Jest to znacznie wygodniejszy sposób składania deklaracji podatkowej, który umożliwia bezproblemowe poprawianie błędów i zwyczajnie oszczędza na czasie.
Praca przy komputerze
Autor: sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Portale z ogłoszeniami o pracę - wielka pomoc dla osób szukających pracy

Zatrudnienie jest obecnie niezwykłą wartością dla większości ludzi. Zwłaszcza tyczy się to osób, jakie przez dużą część własnego życia pracowały w jednej specjalności i nieoczekiwanie straciły posadę.
formularze podatkowe
Autor: Chris Potter
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Do kiedy powinniśmy zapłacić składki na ubezpieczenie społeczne?

Czy powiemy jakie składki na ubezpieczenie społeczne musimy zapłacić? Czasami dzieje się tak, że przysługują nam przeróżne odliczenia, które powodują, że mamy możliwość we właściwym momencie pokazać odliczenia od podatku. Wówczas po przedstawieniu dowodów na to, że takie odliczenie nam się będzie należało, możemy liczyć na to, że zainkasujemy znaczniejszy zwrot pieniędzy, bo będzie to oznaczać, że tych pieniędzy z podatku zapłaciliśmy zbyt wiele.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.