IT
praca z wózkiem widłowym
Autor: Leonora Enking
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wszelakie szkolenia BHP w mieście Warszawa

Zagadnienia wiążące się z BHP są na pewno dobrze znane wszystkim pracownikom. Niezależnie od tego, w jakiej branży pracujemy, zawsze kiedy przyjmujemy się do pracy zmuszeni jesteśmy odbyć stosowne szkolenie, jakie przygotuje nas do całkowicie bezpiecznego wykonywania naszej pracy.
prezes
Autor: Ash Carter
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O czym musimy pamiętać rozliczając swój PIT, żeby nie mieć później problemów z urzędem skarbowym?

Czy chcemy, czy też nie, podatki płacić powinniśmy. Tak było w przeszłości, tak jest teraz oraz tak na pewno zostanie w przyszłości. Zwykły człowiek, choćby chciał, to i tak niczego z tym nie zrobi.
stanowiska
Autor: Ghelamco Poland
Zainspirowane przez: Ghelamco Poland

Sieciowe rozliczenie pit za czas 2016 - 2017

każdego roku w okresie składania zeznań podatkowych kolejki pod Urzędami nieustannie się wydłużają. Nie musi tak jednak być.


Sieciowe rozliczenie pit za czas 2016 - 2017

Aktualnie dostępnych jest sporo opcji, które znacznie ułatwiają wypełnienie rozliczenia podatkowego oraz wysłanie gotowego dokumentu do Urzędu Skarbowego.
polska
Autor: Playing Futures: Applied Nomadology
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Chcesz zatrudnić naprawdę najlepszych pracowników? Poślij ich raz na jakiś czas na fajne kursy!

W dzisiejszych czasach mawia się czasami, że technologia jest tak wyspecjalizowana, iż w większości prac właściwie nie potrzeba udziału człowieka, a niemal wszystko mogą samodzielnie zrobić specjalne maszyny.
big data konferencja
Autor: GpsGuardian
Zainspirowane przez: GpsGuardian

Big Data, kontra Cloud computing - czyli, konferencja przeciwko szkolenie w 2017 roczku

Co to bywa Big Data oraz w jakim momencie wypada jego najbardziej nowa konferencja wewnątrz dwa tysiące siedemnastym roku? Czym jest Cloud Computing i w jakim miejscu istnieje możliwość się go nauczyć oraz za jak dużo? To wszystko oraz jeszcze więcej wynajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego felietonu!
problemy
Autor: Grant Wickes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tester oprogramowania Wrocław poszukuje takiej osoby

Kiedy chcemy działać w branży it, to powinniśmy właściwie znać się na komputerach, mieć o nich wiedzę ogólną, lecz też taką szczegółową. Dlatego właśnie należy się przyjrzeć na czym najlepiej się znamy oraz takie swoje umiejętności zaprezentować w czasie rozmowy.
Tester oprogramowania Wrocław poszukuje takiej osoby

Koniecznie powinniśmy rozmyślać, w jakiej branży pragniemy być zatrudnieni.
praca
Autor: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Praca w dziedzinie technologii informacyjnej?

IT to angielski akronim od zwrotu „technologia informacyjna”. Branża ta jest ogromnie szeroka i dotyczy wszystkiego co związane z komputerami, sieciami internetowymi oraz oprogramowaniem. Obecnie jeśli firma nie ma witryny WWW, uznaje się ją za niezbyt znaczącą na rynku. Komputeryzacja urzędów i instytucji państwowych, zarządzanie oprogramowaniem spółek, czy naprawa urządzeń komputerowych daje bardzo dużo miejsc na rynku pracy. Atrakcyjne zarobki są jedną z przyczyn, dla których studia informatyczne są jednymi z najczęściej wybieranych studiów z kierunków matematyczno-przyrodniczych. Eksperci rynku zatrudnienia są zdania, że zapotrzebowanie na profesjonalistów w dziedzinie IT będzie ciągle rosło.
Pieniądze na podatki
Autor: Arek Olek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szybkie oraz łatwe wypełnianie deklaracji podatkowych- przydatne narzędzia, dzięki którym w terminie prześlesz poprawnie wypełniony PIT

Każdy kto wykonuje jakaś pracę, niezależnie od stanowiska jak również wysokości dochodów zobowiązany jest do złożenia dokumentów podatkowych. Gdy nadchodzi koniec kwietnia mnóstwo osób szuka porad dotyczących wypełniania dokumentów oraz poszukuje usług księgowych z zakresu wypełniania PIT-ów.
nauka języka obcego
Autor: www.audio-luci-store.it
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

Deklaracja PIT 37 nie jest dla Ciebie, jeśli kalkulujesz pozarolniczą działalność gospodarczą bądź specjalne działy produkcji rolnej. W nich sam bowiem jesteś odpowiedzialny za obliczenie i zapłatę zaległego dochodowego podatku.


Rozliczenie PIT 2016 / 2017

Kiedy pozyskujesz przychody opodatkowane według skali zarówno za pośrednictwem płatnika (np. umowa o pracę), jak i bez pośrednictwa płatnika (przykładowo sprzedajesz prywatnie regały na serwisie aukcyjnym), to nie wybierzesz owej deklaracji.
PRacownik
Autor: Rob Lawton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Roczne zeznanie podatkowe PIT - strach ma wielkie oczy

Jak co roku miliony Polaków muszą rozliczyć się z podatku z Urzędem Skarbowym. I chociaż wypada wykonać to nieprzyjemne zadanie możliwie szybko, to spora ilość z nas zostawia to na ostatni możliwy moment.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.