Podatki
rozliczanie podatków
Zainspirowane przez: pixabay.com

Jesteś pracownikiem? Pamiętaj, że musisz rozliczyć się z fiskusem

Obowiązujące na terenie Polski prawo podatkowe nie pozostawia żadnego pola manewru – każdy, kto w danym roku podatkowym osiągnął jakikolwiek dochód jest zobowiązany rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Nawet wtedy, kiedy kwota dochodu była tak zwaną wolną od podatku. Jeszcze kilka lat temu można to było zrobić tylko osobiście. Dzisiaj wystarczy mieć dostęp do Internetu.Rozlicz PIT online to slogan, który Urząd Skarbowy u nas niezwykle mocno promuje. Wszystko po to, aby zwiększać popularność tej formy rozliczenia się z Urzędem Skarbowym.
rachunkowość

Otwierasz firmę? Niezbędna jest pomoc księgowej

Każda, nawet najdrobniejsza działalność gospodarska, wymaga od zarządcy firmy niezbędnych cech. Należy mieć na względzie odpowiednie kierowanie, pozyskiwanie kupców, a przede wszystkim na starcie trzeba wybrać branżę, która przysporzy nam więcej dochodów niż rozchodów. Lecz sprawą, o której nie każdy początkujący biznesmen pamięta, są także kwestie praktyczne. Umowy z podwładnymi, księga przychodów i wydatków, rozliczenie podatków. To jedynie część z zadań, które wymagają od nas specjalnego rozeznania w temacie rachunkowości. Jeżeli nie znasz się na zagadnieniu, odnajdź osobę świadczącą usługi księgowe.
narzędzia
Zainspirowane przez: http://pixabay.com

Pity roczne są niezbędne do przedłożenia

Każdy z nas raz do roku musi przedłożyć zestawienie swoich zarobków, tak by dało się zobaczyć czy wszystkie podatki były właściwie wpłacone i czy czasami nie należy nam się zwrot jakiejś ich części.
rozliczenie pit online
Autor: David Michalczuk
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

PIT online, czyli w jaki sposób wykorzystać możliwości Internetu do szybkiego pozbycia się niechcianych, przychodzących co roku formularzy?

Podatki i śmierć to zgodnie z treścią jednego z najbardziej znanych przysłów, dwie rzeczy, których możemy być pewni. Jest to związane z tym, że z jednej strony każdy organizm ludzki kiedyś zakończy swoją przygodę na tej planecie, a z drugiej dopóki będą działać państwa, będzie też istniała konieczność dofinansowywania jego działalności poprzez zdobywanie funduszy od obywateli.
faktura
Autor: Daniel X. O'Neil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czego uczy się młodzież na zajęciach z przedsiębiorczości w szkole? Czy takie zajęcia są potrzebne?

Powszechnie wiadomo, że nie każde dziecko otrzymuje od swoich rodziców wiedzę z zakresu finansów osobistych i finansów przedsiębiorstw. Żeby młodzież posiadała życiową wiedzę, wprowadzono do programu szkół średnich lekcje przedsiębiorczości. Czy to coś dało?
Kalkulator
Autor: Chris de Kok
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeden z najważniejszych dokumentów, z których powinno się rozliczać.

Gdy kończy się rok, każdy przedsiębiorca zlicza swojej zyski oraz straty, które poniósł w kończącym się roku. Podobnie jest w przypadku osób fizycznych, które zatrudnione są na wszelkiego rodzaju umowy. Przede wszystkim w czasie po świątecznym, każdy kto uzyskał jakiekolwiek dochody koniecznie powinien rozliczyć się i zestawić deklaracje podatkową w Urzędzie Skarbowym. Jest to wyjątkowo ważne, ponieważ w przypadku nie rozliczenia się, w konsekwencji mogą być nałożone bardzo dotkliwe grzywny.
PIT - czas na rozliczenie
Autor: eFile989
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozliczenie PIT 2016/2017 - łatwe narzędzie, które uprości nam całkowity proces

Dla każdego początek roku kalendarzowego łączy się ze sporą pracą związaną z rozliczeniem podatkowym. Całe szczęście dzisiaj coraz więcej spraw można z łatwością rozwiązać za pośrednictwem internetu. Działa ogromnie dużo serwisów www, które udostępniają różnorodne dokumenty.
Księgowość
Autor: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Rozliczanie kadr i płac w 2012

Mając swoją firmę musimy zwracać dużą uwagę na mnóstwo kwestii. W wypadku, jeżeli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza oczywiście uważnie powinniśmy przestrzegać terminowego odprowadzania składek emerytalnych, prawidłowo wpisywać wszystkie rachunki i koszty, w odpowiednim czasie i bez błędów wyliczać podatki – jest tego mnóstwo.
rozliczenia
Autor: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wśród pojęć finansowych amortyzacja środka trwałego a także podatek liniowy stawka wywołują najwięcej pytań

Obecnie bardzo istotne jest, aby mieć zasadniczą wiedzę dotyczącą finansów i podatków, gdyż w życiu codziennym pojawia się mnóstwo spraw, w jakich będzie ona przydatna. Wskazane jest aby znać klasyfikację środków trwałych bądź stawkę podatku liniowego.
monety
Autor: Public Domain Photos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Marketing relacji - komu przeznaczony?

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, całościowo od planu działania, strategii, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, baz danych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.