Podatki
rozliczenia
Autor: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wśród pojęć finansowych amortyzacja środka trwałego a także podatek liniowy stawka wywołują najwięcej pytań

Obecnie bardzo istotne jest, aby mieć zasadniczą wiedzę dotyczącą finansów i podatków, gdyż w życiu codziennym pojawia się mnóstwo spraw, w jakich będzie ona przydatna. Wskazane jest aby znać klasyfikację środków trwałych bądź stawkę podatku liniowego.
monety
Autor: Public Domain Photos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Marketing relacji - komu przeznaczony?

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, całościowo od planu działania, strategii, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, baz danych.
faktura
Autor: Daniel X. O'Neil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czego uczy się młodzież na zajęciach z przedsiębiorczości w szkole? Czy takie zajęcia są potrzebne?

Powszechnie wiadomo, że nie każde dziecko otrzymuje od swoich rodziców wiedzę z zakresu finansów osobistych i finansów przedsiębiorstw. Aby młodzież posiadała kluczową wiedzę, wprowadzono do podstawy programowej szkół średnich lekcje przedsiębiorczości. Czy to coś dało?
rozliczenia PIT
Autor: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem dobrze rozliczyć PIT-36?

PIT-36 składają osoby, które co najmniej część dochodów dostawały bez pośrednictwa płatnika. Są to więc jednostki, jakie samodzielnie powinny obliczyć zaliczkę na podatek, którą następnie muszą w właściwym czasie wpłacić do danego urzędu skarbowego. Samodzielne rozliczenie pit 36 zdoła być dla wielu osób kłopotliwe, w szczególności jeżeli nie czujemy się zbyt pewnie w sprawach podatkowych. Aczkolwiek istnieje sposób, by bez trudu i błyskawicznie rozliczyć swój PIT.
Rozliczenia PIT przez internet
Autor: U.S. Department of Agriculture
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy mamy sprawdzony portal podatkowy?

Jeśli pragniemy okazać się być na bieżąco z różnymi przemianami jakie zjawiają się w podatkach, to musimy znaleźć właściwą stronę o tym zagadnieniu. Potrzeba przyjrzeć się kilku z nich, a również możemy popytać przyjaciół o oceny na ich temat, tak aby posiadać pewność, że korzystamy tutaj z tej odpowiedniej.
księgowy na spotkaniu
Autor: Twinfieldinternational
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowo otwarta własna działalność? Zdecyduj się na dobre biuro rachunkowe!

Stosunkowo wysokie koszty sfinansowania księgowego na etat do własnej firmy sprawiają, że spora ilość przedsiębiorców wybiera korzystanie z usług zewnętrznej księgowej. Wybór najlepszego z nich nie jest łatwy, bo na rynku istnieje wyraźna konkurencja. Żeby w związku z tym dokonać rozsądnego wyboru, koniecznie trzeba przeanalizować wiele elementów.
obliczanie podatku
Autor: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Chciałbyś szybko otrzymać przelew nadpłaconego podatku, zastosuj wersję PIT przez internet

PIT 37 jest najpowszechniejszym drukiem stosowanym przy składaniu rocznego rozliczenia podatkowego. Roczne zeznanie na formularzu PIT 37 składają wszystkie osoby, które pracują u pracodawcy na podstawie umowy o pracę, umowę o dzieło bądź umowę zlecenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.