Przedsiębiorstwa
Porady prawne online
Zainspirowane przez: www.kancelarieknuter.pl

Program związany z PIT-ami - czyli, podliczenie PIT dwa tysiące szesnaście / dwa tysiące siedemnaście, na podstawie PIT 28

Wewnątrz sieci istnieje bardzo sporo programów związanych z wypełnianiem deklaracji PIT. Wspomniane programiki, są albo opcją niezależną, którą to stworzyły Przedsiębiorstwa, lub - jak w przypadku nie raz już przez nasze osoby wspomnianego Portalu Podatnika - mocniej oficjalne, będące częścią projekciku Ministerstwa Finansów.
workflow faktur
Autor: TEDxJakarta
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Elektroniczny obieg faktur jako ważny składnik efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstwa

Elektroniczny obieg faktur, a więc Zarządzanie procedurą rejestracji, oraz obsługi zobowiązań kosztowych jest istotnym fragmentem efektywnego działania jednostki.
Biznesmen w pracy
Autor: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

EICC – działalność przeobrażająca formę pracy

Aktualnie ludzie zaczynają modyfikować własne podejście do charakteru zatrudnienia i ochrony natury. Minął już czas, kiedy właściciele przedsiębiorstw skupiali się wyłącznie na pieniądzach, ignorując oczekiwania zatrudnianych pracowników. Stało się to za sprawą postępowych organizacji, jak chociażby EICC. Skrót pochodzi od angielskiej nazwy: Electronic Industry Citizenship Coalition. Jakie są jej najważniejsze zadania?
agencja
Autor: Rod Raglin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Decyzja o wyborze biura rachunkowego wiąże biznesowych partnerów na długi czas, dlatego istotne jest, ażeby wybór był gruntownie przemyślany.


Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Zakres prac rachunkowych świadczonych przez biura księgowe jest zwykle podobny, gdyż wynika on z wymogów prawa: jest nim Księgowość podatkowa a także obsługa kadrowo-płacowa.
oszczędzanie pieniędzy
Autor: American Advisors Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesna bankowość

Obecnie można zauważyć tendencję do wzrostu ilości różnorodnych instytucji bankowych. Obserwuje się przykładowo dużą ilość reklam w mediach, odnoszących się do usług takich instytucji. Świadczy to częściowo o tym, że na tego rodzaju usługi jest stale rosnące zapotrzebowanie. Z tego powodu rozszerza się także oferta usług wybranych instytucji. Banki starają się w dużej mierze nadążać za tendencjami we współczesnym świecie, pozostając jednak przy tym miejscami godnymi szacunku i zaufania. To ostatnie w sytuacji banków jest bowiem niezwykle istotne, bez niego nie byłoby klientów. Na dzień dzisiejszy jednak samo zaufanie to za mało. Instytucje starają się więc odpowiedzieć na potrzeby rozmaitych grup, również wiekowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.