Przedsiębiorstwa
Biznesmen w pracy
Autor: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

EICC – działalność przeobrażająca formę pracy

Aktualnie ludzie zaczynają modyfikować swoje podejście do charakteru zatrudnienia oraz ochrony środowiska. Minął już czas, kiedy właściciele fabryk skupiali się wyłącznie na zyskach, ignorując potrzeby zatrudnianych pracowników. Stało się to dzięki działaniu wielu organizacji, jak przykładowo EICC. Skrót pochodzi od angielskiej nazwy: Electronic Industry Citizenship Coalition. Jakie są jej najistotniejsze zadania?
agencja
Autor: Rod Raglin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Decyzja o doborze biura księgowego wiąże partnerów biznesowych na długo, stąd ważne jest, aby wybór był gruntownie przemyślany.


Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Zakres prac księgowych wyświadczanych przez biura rachunkowe jest zazwyczaj podobny, gdyż wynika on z wymogów prawa: jest nim Księgowość fiskalna a także obsługa kadrowa.
Porady prawne online
Zainspirowane przez: www.kancelarieknuter.pl

Program związany z PIT-ami - czyli, podliczenie PIT dwa tysiące szesnaście / dwa tysiące siedemnaście, na podstawie PIT 28

W środku sieci powstało niewiarygodnie sporo programów związanych z wypełnianiem deklaracji PIT. Wspomniane programiki, są albo wersją niezależną, którą to stworzyły Przedsiębiorstwa, lub - jak w przypadku nie raz już poprzez nas wspomnianego Portalu Podatnika - bardziej oficjalne, będące cząstką projektu Ministerstwa Finansów.
workflow faktur
Autor: TEDxJakarta
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Elektroniczny obieg faktur jako ważny składnik efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstwa

Elektroniczny obieg faktur, a więc Zarządzanie przebiegiem rejestracji, oraz obsługi wierzytelności kosztowych jest istotnym elementem efektywnego działania Przedsiębiorstwa.
oszczędzanie pieniędzy
Autor: American Advisors Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesna bankowość

Obecnie można zaobserwować tendencję do wzrostu ilości różnorodnych instytucji bankowych. Zauważyć można przykładowo dużą ilość reklam w mediach, odnoszących się do usług banków. Świadczy to w pewnym sensie o tym, że na tego typu usługi jest stale rosnące zapotrzebowanie. Dlatego powiększa się też zakres usług wybranych instytucji. Banki starają się w dużej mierze nadążać za tendencjami we współczesnym świecie, będąc jednak nadal przy tym instytucjami godnymi szacunku i zaufania. To ostatnie w przypadku banków jest bowiem bardzo istotne, bez zaufania nie byłoby klientów. Na dzień dzisiejszy jednak samo zaufanie to za mało. Banki starają się więc odpowiedzieć na potrzeby rozmaitych grup, również wiekowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.