Praca
fundusz
Autor: Tyler Lowmiller
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Własna działalność, dofinansowanie

Ciężko Ci zatrudnienie na rynku pracy? Odczuwasz chęć bycia samodzielnym i niezależnym? Masz nietypowy pomysł na własną działalność?
Odważ się na własną działalność gospodarczą! Tym bardziej, że osoby planujące otworzenie własnej firmy, niekoniecznie muszą liczyć na samych siebie w postaci wkładu pieniężnego na rozwój całego przedsięwzięcia - urzędy pracy zapewniają dotacje i kredyty na rozwój działalności oraz szklenia przygotowujące przyszłych chlebodawców.
samolot
Autor: Norio NAKAYAMA
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukując większej liczby pieniędzy a co za tym idzie jeszcze lepszych widoków na przyszłość bardzo często decydujemy się na podjęcie pracy poza granicami naszego kraju.

Z chwilą wstąpienia naszego państwa do struktur Unii Europejskiej wielu z nas wiązało to z lepszą przyszłością finansową swoją i własnych bliskich. Zniknięcie granic i możliwość swobodnego przemieszczenia się skutkowała tym, że ogromnie dużo Polaków postanowiło zamieszkać w różnych krajach Unii Europejskiej.
praca przy spawaniu
Autor: NAVFAC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pomoc profesjonalnych agencji pracy z Poznania w aplikowaniu do pracy

Umowa o pracę jest dzisiaj niezwykle pożądaną formą zatrudnienia, w szczególności wśród młodych ludzi. W znalezieniu odpowiedniej dla nas pracy mogą pomóc nam agencje pracy ze wskazanego miasta.
kobiety w biurze
Zainspirowane przez: flickr.com

W jaki sposób planuje się badanie?

Coraz więcej przedsiębiorstw w Polsce decyduje się na przeprowadzenie w swoich placówkach badanie mystery shopper. Żeby to się ziściło wynajmuje się agencję badawczą, która następnie zatrudnia do tego dobrze wyszkolonych pracowników.
projektant wzornictwa przemysłowego
Autor: mosaic36
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wzornictwo typu przemysłowego - posiadasz wyobraźnię? Poszukujesz pracy? Jeśli tak, to idealne zajęcie przeznaczone dla Ciebie!

Posiadasz sporą wyobraźnię? W swojej głowie, gdy na coś spoglądasz, myślisz sobie - "zaprojektowałbym to o wiele lepiej" albo najzwyczajniej działasz, próbując coś stworzyć na całkowicie własną rękę, chociażby rysując, nie mówiąc już o tym, że próbujesz swoich sił w tworzeniu swojego projektu od podstaw? Jeśli tak, to powinieneś stać się projektantem przedmiotów przemysłowych.
umowa o pracę
Autor: Victor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Które kursy należy wykonać w zakładzie pracy pod kątem bezpieczeństwa?

Nie od dzisiaj wiadomo, że znacząca część naszego społeczeństwa jest zatrudniona w ramach umowy o pracę. Jest to niezmiernie ochoczo wybierana przez nas forma pracy, bowiem pozwala nam na utrzymanie względnie znaczącej stabilności w naszym życiu.
praca
Autor: KIANO
Zainspirowane przez: KIANO

Znajdź upragnioną pracę- jak oraz gdzie skutecznie poszukiwać ofert pracy?

Szukanie pracy może być trudne, szczególnie jeżeli dopiero zaczynamy swoją karierę. Można jednak ułatwić sobie to zadanie, jeżeli wiemy jak oraz gdzie poszukiwać ogłoszeń o pracę.
wynagrodzenie
Autor: Arek Olek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kalkulator internetowy pomoże Ci policzyć praktycznie wszystko co powiązane z zarobkami , a także wynagrodzeniem

Kwiecień jest miesiącem, w którym każdy zaangażowany myśli o zrealizowaniu deklaracji fiskalnej. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę z tego, że jest to obowiązkiem każdej osoby, jaka była zatrudniona w jakiejkolwiek firmie w roku poprzednim. Dotyczy to oczywiście każdej ratyfikowanej umowy, niezależnie od tego czy była to umowa o pracę, o dzieło lub zlecenie. Nie możemy lekceważyć tej kwestii, jeśli nie zamierzamy mieć jakichkolwiek problemów z urzędem skarbowym.
rozmowa kwalifikacyjna
Autor: JZO,
Zainspirowane przez: JZO,

Rozmowa o pracę – jakich pytań możesz się spodziewać i jak się przygotować?

Każdy dorosły, pracujący zawodowo człowiek, przynajmniej raz w ciągu swojego życia uczestniczy w rozmowie o pracę. Jest to doświadczenie bardzo stresujące i nietrudno popełnić błąd, który może zniweczyć nasze szanse na upragnioną pracę. Jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej?
zajęcia w szkole językowej
Autor: Kaplan International
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Młodzi ludzie wyszukują nowych, ciekawych sposobów nauki języka obcego wyjeżdżając do danego państwa

Sposobów i szkół nauki języka obcego jest tak wiele jak sporo jest ludzi. Każdy człowiek naprawdę może skonstruować swój własny sposób, ponieważ pomimo uczęszczania na jakiś kurs, ucząc się w mieszkaniu robimy to samodzielnie, wielokrotnie odmiennie niż w szkołach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.