Praca
rozmowa kwalifikacyjna
Autor: JZO,
Zainspirowane przez: JZO,

Rozmowa o pracę – jakich pytań możesz się spodziewać i jak się przygotować?

Każdy pełnoletni, aktywny zawodowo człowiek, chociaż raz w ciągu swojego życia uczestniczy w rozmowie o pracę. Jest to przeżycie bardzo stresujące i nietrudno popełnić gafę, która może przekreślić nasze szanse na wymarzoną posadę. Jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej?
zbieranie owoców
Autor: Lothar Spurzem
Zainspirowane przez: http://commons.wikimedia.org

W jaki sposób znaleźć interesującą i intratną finansowo propozycję zatrudnienia?

Nie jest tajemnicą, że znalezienie dobrze płatnej i równocześnie interesującej pracy to dość trudne zadanie. Wiele ludzi korzysta z działalności urzędów pracy, licząc na to, że w ten sposób uda im się zdobyć satysfakcjonujące zatrudnienie. Lepiej jednak wziąć sprawy w swoje ręce, decydując się na samodzielne poszukiwanie posady – chociażby za pośrednictwem Internetu.
praca przy spawaniu
Autor: NAVFAC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pomoc profesjonalnych agencji pracy z Poznania w aplikowaniu do pracy

Umowa o pracę jest w dzisiejszych czasach niezwykle pożądaną formą zatrudnienia, szczególnie wśród młodych ludzi. W wyszukaniu odpowiedniej dla nas pracy mogą pomóc nam agencje pracy ze wskazanego miasta.
kobiety w biurze
Zainspirowane przez: flickr.com

W jaki sposób planuje się badanie?

Coraz więcej firm w kraju przeprowadza w swoich placówkach badanie mystery shopper. Aby do tego doszło zatrudnia się agencję badawczą, która następnie zatrudnia do tego dodatkowo przeszkolonych pracowników.
spotkanie biznesowe
Autor: Dell Inc.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O jakich szczegółach jesteśmy zobowiązani pamiętać otwierając prywatną firmę?

Uniwersalnie wiadomo, że otworzenie osobistej działalności ekonomicznej to pragnienie znaczącej części z nas. Obok pracy na stabilnym etacie jest to entuzjastycznie wybierana forma zarobkowania, która pozwala nam być całkowicie niezależnymi. Należy w tej sytuacji jednak podkreślić, że sama chęć nie jest dostatecznym warunkiem do wykonania takiego pragnienia.
samolot
Autor: Norio NAKAYAMA
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukując większej liczby pieniędzy a co za tym idzie jeszcze lepszych widoków na przyszłość bardzo często decydujemy się na podjęcie pracy poza granicami naszego kraju.

Z chwilą przystąpienia Polski do struktur Unii Europejskiej większość z nas wiązało to z lepszą przyszłością finansową dla siebie i własnych bliskich. Zniknięcie granic i możliwość bezproblemowego poruszania się skutkowała tym, że ogromnie dużo rodaków postanowiło osiedlić się w różnych państwach Unii.
fundusz
Autor: Tyler Lowmiller
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Własna działalność, dofinansowanie

Trudno Ci odnaleźć się na rynku pracy? Czujesz pragnienie bycia samodzielnym i niezależnym? Masz godny uwagi pomysł na własną działalność?
Zdecyduj się na prywatną działalność! Szczególnie, iż osoby noszące się z tym zamiarem, mogą być pewni wsparcia w postaci wkładu pieniężnego na rozkręcenie swej działalności - urzędy pracy zapewniają dotacje i kredyty na rozpoczęcie działalności oraz kusy przygotowujące przyszłych pracodawców.
projektant wzornictwa przemysłowego
Autor: mosaic36
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wzornictwo typu przemysłowego - posiadasz wyobraźnię? Poszukujesz pracy? Jeśli tak, to idealne zajęcie przeznaczone dla Ciebie!

Posiadasz sporą wyobraźnię? W swojej głowie, gdy na coś spoglądasz, myślisz sobie - "zaprojektowałbym to o wiele lepiej" albo najzwyczajniej działasz, próbując coś stworzyć na całkowicie własną rękę, chociażby rysując, nie mówiąc już o tym, że próbujesz swoich sił w tworzeniu swojego projektu od podstaw? Jeśli tak, to powinieneś stać się projektantem przedmiotów przemysłowych.
umowa o pracę
Autor: Victor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Które kursy należy wykonać w zakładzie pracy pod kątem bezpieczeństwa?

Nie od dzisiaj wiadomo, że znacząca część naszego społeczeństwa jest zatrudniona w ramach umowy o pracę. Jest to niezmiernie ochoczo wybierana przez nas forma pracy, bowiem pozwala nam na utrzymanie względnie znaczącej stabilności w naszym życiu.
praca
Autor: KIANO
Zainspirowane przez: KIANO

Znajdź upragnioną pracę- jak oraz gdzie skutecznie poszukiwać ofert pracy?

Szukanie pracy może być trudne, szczególnie jeżeli dopiero zaczynamy swoją karierę. Można jednak ułatwić sobie to zadanie, jeżeli wiemy jak oraz gdzie poszukiwać ogłoszeń o pracę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.