Bałtyk
Plaża i morze, Krynica Morska
Autor: irvken
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wymarzone miejsce na rodzinne wczasy – Krynica Morska

Krynica Morska to popularna miejscowość turystyczna znajdująca się na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska oczarowuje głównie swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca doskonały cel na rodzinne wakacje 2014.
Pokój hotelowy
Autor: Adrian Scottow
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie Polacy najczęściej wyruszają na wymarzony urlop?

Czas urlopów zbliża się wielkimi krokami. Przez większość miesięcy w roku oczekujemy na ten wymarzony odpoczynek. Coraz częściej wertujemy strony internetowe agencji turystycznych, snując marzenia o wspaniałych podróżach.
urlop
Autor: Ludo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego dobrze jest spędzić wakacje w Kołobrzegu

Co roku nad polskie morze ściągają miliony turystów. Przyczyna jest jedna. W całej Europie nie ma takich plaż jak tutaj. Dużych, białych i z drobnym piaskiem. Dlatego, nie trzeba lecieć do Hiszpanii czy na Malediwy, po to by na własnej skórze odczuć upalne słońce i zrelaksować się.
Morze Bałtyckie
Autor: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Chcesz pojechać nad Bałtyk? Zadbaj o wygodny hotel!

Każdy człowiek wymaga co jakiś czas oddechu od zawodowych nerwów i rodzinnych stresów. Najlepszym sposobem na wypoczynek jest wyjazd na urlop, a jeśli na da się wziąć urlopu, chociaż na krótki pobyt. W naszym kraju nie brakuje cudownych zakątków, gdzie można skutecznie wypocząć i upajać się spokojem i pięknem przyrody. Pośród amatorów wojaży po kraju powodzeniem cieszą się na równi góry, jak i polskie morze.

Gdzie na urlop? Najlepiej nad polskie morze? A jakie miejsca są najlepsze? Zobacz!

Wielu z nas już na pewno wygląda z niecierpliwością za letnimi miesiącami, tym okresem, gdy można zupełnie bezkarnie odpoczywać na słońcu. Naturalnie, nie w sposób ciągły, ale bez wątpienia przez kilkanaście dni, które chcemy na urlop.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.