Szlaki
Aktywny wypoczynek na rowerach
Autor: Olympique Club Cycliste Cessonnais
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Trasy turystyczne, szlaki rowerowe - a więc, jazda na rowerze po Roztoczu a także okolicach

Lubisz jeździć na rowerku? A może preferujesz piesze wycieczki po pięknych lokalizacjach? Zerknij na trasy turystyczne przeznaczone dla piechurów w Roztoczu oraz okolicach oraz na ich szlaki dla rowerów!
szlaki górskie
Autor: arekz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie udać się na wypoczynek i nie opróżnić portfela do cna

Gdy na dworze zaczyna robić się ciepło, spora część Polaków zaczyna myśleć o urlopie. Słoneczko sprawia, że myślimy o chwilach na rześkim powietrzu. Szukamy doskonałego miejsca. Gdzie warto się wybrać, gdy za oknem ciepłe dni?
Roztocze, widok na pola
Autor: Anna
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Roztocze - cudowne obszary na rodzinny urlop

Roztocze to region położony na pograniczu Polski i Ukrainy i wyróżniający się niebywale urozmaiconą rzeźbą terenu. Świetnie współgrają tu ze sobą łagodne wzniesienia, wspaniałe parowy i jary, cudowne rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Pośród cudnego krajobrazu znakomicie prezentują się zabytki będące pamiątką po mieszkających tu kiedyś przedstawicielach rozmaitych kultur.
panorama gór w blasku słońca
Autor: Bruce Skarin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Góry dają nam dużo możliwości

Jeżeli myślimy o własnym urlopie, o tym, by zebrać siły, to na pewno chcemy, aby był on idealnie taki, jak uwielbiamy. Kiedy kochamy posiedzieć w jednym miejscu oraz nie kochamy spacerować, to bez wątpienia w większości sytuacji pojedziemy nad morze. A przecież góry nie wymagają od nas chodzenia, tam również mamy okazję wypoczywać spokojnie oraz bez pokonywania górskich szlaków na swoich nogach.
górski potok
Autor: Aaron Choi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje w górach gwarantują wiele ciekawych atrakcji. Przeczytaj nasze porady.

Wakacje w górach, to świetna forma na spędzenie okresu wakacyjnego w atrakcyjny sposób. W polskich górach, ale również w wielu innych, jest wiele atrakcji w sezonie letnim, co oczywiście oddziałuje na tak ogromną liczbę turystów, jacy z chęcią wybierają góry, jako miejsce wypoczynku wakacyjnego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.