Zwiedzaj świat
wakacje - obrazeczek
Autor: Harco Rutgers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Krótka charakterystyka regionu Podlasia, opis najpopularniejszych jego turystycznych atrakcji.

W roku 1999 w wyniku podziału administracyjnego, jaki dokonał się w naszym kraju, utworzone zostało województwo podlaskie. Obecnie ma ono powierzchnię około dwudziestu kilometrów kwadratowych, co stanowi około 6,5 procent powierzchni naszego kraju.
kitesurfing
Autor: Matt Buck
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyjazdy kitesurfingowe - wyborna wyprawa i nowiutkie znajomości

Kitesurfing to sport wodny, jaki cieszy się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem wśród okazałego grona osób. Ta dyscyplina sportowa daje wiele adrenaliny oraz emocji, niewątpliwie osoby aktywne, jakie nie boją się ryzyka oraz lubią poczuć dreszczyk emocji będą ujęte tą sferą sportową.
Hotel Puchaczówka zimą
Autor: Puchaczówka
Zainspirowane przez: Puchaczówka

Rozkwit działalności turystycznej w naszym kraju

Od kiedy nasz kraj znalazł się w Unii Europejskiej, nawet ustawiczni malkontenci nie zaprzeczą, że mamy z tego niemało bonusów. W różnych dziedzinach działalności gospodarczej stworzono nowe inwestycje, które spowodowały, że nie tylko codzienne życie, lecz także różne rodzaje spędzania wolnego czasu stały się bardziej ciekawe i konkurencyjne. Jedną z branż, która poważnie zyskała dzięki dopłatom, jest dziedzina turystyczna: nie tylko narodziły się nowe ścieżki dla rowerów, szlaki turystyczne, wyremontowano sporo zrujnowanych zabytków czy dróg, lecz również nieduże firmy, które prowadzą pensjonaty, mogły dostosować swoje lokale do oczekiwań europejskich.
ślub
Autor: @sage_solar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak przygotować podróż poślubną? O jakich kwestiach nie możemy zapominać, co jest najistotniejsze?

Podróż poślubna to niesamowicie ważne wydarzenie dla małżonków. Mają oni wtedy niezbędny czas, by nacieszyć się sobą jak również zapomnieć o stresie związanym z organizacją ślubu. Taką podróż więc dobrze jest przygotować wcześniej, aby uniknąć różnego rodzaju napięć i niepokojów.
Kraków nocą
Autor: YougoPL
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co warto przywieźć z wypadu do stolicy Małopolski?

Każdy z nas niezmiernie dobrze wie, że podróże to edukacyjna i jednocześnie przyjemna okoliczność, jakiej doświadczamy w życiu. Jest to też entuzjastycznie wybierana przez nas odmiana spędzania urlopu, co jest sytuacją jak w największym stopniu korzystną. W tym miejscu powinno się odnotować, że miejsca docelowe naszych urlopów bywają różnorodne.
Portal z oferami noclegowymi

Wakacje nad Bałtykiem i na pogórzu

Polskie morze zapewnia bardzo wiele możliwości w związku z czasem wolnym. Dużej liczbie osób Bałtyk kojarzy się z dużymi kosztami miejsc noclegowych. Nie w każdym przypadku jest to jednak prawdziwe, wszędzie można odszukać idealną dla siebie opcję. Nierzadko trafiają się noclegi w domach prywatnych, które są niedrogie, a położone bardzo blisko morza.
firma - kadr
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacyjny wyjazd nad Bałtyk? Wybierz Puck

Pomimo tego, że rodacy obecnie mają niezakłócony akces do tanich lotów, nadal dużo osób, także młodych, preferuje urlop na terenie Polski. Nic tutaj dziwnego, kraj nasz jest przecież pełen atrakcji, na pewno nie jesteśmy w tyle za sąsiadami.
palma
Autor: Grace Byrd
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio zaplanować własne wakacje?

Czas pracy bez wątpienia jest dla nas żmudnym czasem, w jakim zmuszeni jesteśmy sprawnego pełnienia naszych obowiązków. Szczęśliwie podczas całego roku istnieją wskazane okresy, w jakich możemy dobrze odprężyć się i w pełni odświeżyć siły.
Kraków
Autor: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakie suveniry warto zaopatrzyć się w Krakowie? Co można polecić?

Miejsc, gdzie można kupić wspaniałe pamiątki, jest w Krakowie bardzo dużo. Jednak jeśli interesuje nas coś więcej niż magnes na lodówkę albo pocztówka, to należy postarać się odnaleźć te najlepsze okazy, jedyne w swoim rodzaju krakowskie pamiątki. Czy każdy wie, jak one wyglądają?
domek
Autor: Jason Taellious
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie warto wypocząć? Nasze wybrzeże jest doskonałe!

Wyjazd nad polskie morze to bez wątpienia ulubiony sposób na spędzanie letniego urlopu przez zdecydowaną większość polskich rodzin. Chociaż Bałtyk należy do mórz chłodnych, jednak plaże nad nim położone są bez najmniejszych wątpliwości niezwykle malownicze. To właśnie dlatego już tuż po rozpoczęciu nowego roku - w styczniu – znaczna część osób przegląda oferty noclegowe i w czerwcu tanie domki nad morzem są już dawno zarezerwowane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.