Podróże a finanse
wynajem pracowników
Autor: Quinn Dombrowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Praca dla informatyków w dużych korporacjach - czy wynajem fachowców to dobre wyjście?

Rozkwit postępowych technik jest aktualnie nadzwyczaj szybkim procesem. Coraz więcej firm kompletnie opiera swoje działanie na rozwiązaniach informatycznych, które niekiedy obsługują specjalistyczne maszyny.
Lokata
Autor: Simon Cunningham
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Lokata, w której środki można wybrać w każdej chwili, bez obawy o utratę doliczonych odsetek, jako przykład innowacyjnego produktu

Aktualnie oferta banków jest bardzo rozbudowana, a dodatkowo co rusz wprowadza się nowe produkty finansowe, mające za zadanie zwiększyć nasze oszczędności lub umożliwiać realizację transakcji dzięki finansowaniu z zewnątrz. Konkurencja jeśli o to chodzi jest duża i banki starają się co raz wprowadzać następne produkty, pozwalające przyciągnąć im nowych i zatrzymać obecnych klientów. Jakie rozwiązania się wykorzystuje?
konferencja
Autor: ITU Pictures
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu billboardy Poznań to jedna z najbardziej skutecznych rodzajów reklamy?

Czy rozumiesz, co w obecnych dniach jest jedną z najbardziej skutecznych form promocji tzw. zewnętrznej, zatem tak zwanej rodzaju OOH - Out of Home? To mogłaby być przykładowo ulotka lub jej bardziej znacząca odmiana, czyli plakat, lecz to wg różnorodnych zestawień jednak coś innego.


Z jakiego powodu billboardy Poznań to jedna z najbardziej skutecznych rodzajów reklamy?

Otóż tą postacią promocji, jaka zarabia najbardziej dla swoich właścicieli są billboardy Poznań.
IT
Autor: ITU Pictures
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Raz do roku jesteśmy zobowiązani złożyć rozliczenie podatkowe - nie każdy to lubi, ale niestety nic nie możemy z tym zrobić

Istnieją ludzie, którzy nawet lubią rozliczenia podatkowe. Możliwe, że lubią to nazbyt wielkie uproszczenie, ale chociaż ich to nie irytuje. Są jednak tacy, którzy nie lubią matematyki i leczenia.
kobiety w biurze
Zainspirowane przez: flickr.com

W jaki sposób planuje się badanie?

Coraz więcej przedsiębiorstw w Polsce chce przeprowadzić w swoich placówkach badanie mystery shopper. Żeby to się ziściło zatrudnia się agencję badawczą, która z kolei zatrudnia do tego dodatkowo przeszkolonych pracowników.
finanse

W jaki sposób bez niczyjej pomocy uzupełnić PIT?

Rozliczenie podatku za 2014, tak samo jak za każdy rok, jest obowiązkiem każdego podatnika. Należy to zrobić co roku do ostatniego dnia kwietnia. Aktualnie nie musimy już nawet korzystać z usług biur podatkowych, gdyż sami znakomicie poradzimy sobie z niniejszym zadaniem. Jak w takim razie samodzielnie uzupełnić PIT?
zwrot podatku z anglii
Autor: Wagner-GmbH
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Odzyskiwanie podatku za pracę za granicą

Wbrew pozorom zagraniczne instytucje podatkowe działają podobnie jak polska skarbówka i zdarza się, iż zabierają za dużo dużo podatku w trakcie pracy za granicą. Co możemy zrobić w tym przypadki. Oczywiście wystąpić o zwrot podatku.


pracownik
Autor: NCDOTcommunications
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukiwanie zatrudnienia w warunkach problematycznego bezrobocia – o czym koniecznie trzeba dziś pamiętać?

Bezrobocie w Polsce nadal jest bardzo duże. Wiele osób bezskutecznie poszukuje satysfakcjonującej pracy, która umożliwiłaby zaspokojenie najważniejszych potrzeb. Niestety, problemy z otrzymaniem posady mają przeważnie ludzie w młodym wieku, którzy nie posiadają doświadczenia zawodowego oraz osoby starsze, które przez wzgląd na wiek są niekiedy zwalniani z zajmowanych stanowisk.
rzeczy
Autor: Alan Cleaver
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Funkcjonalne sposoby na błyskawiczne rozliczenie obowiązkowych pit-ów

Coroczne rozliczanie pit-ów spędza przysłowiowy sen z powiek wielu podatnikom, którzy nie mają pojęcia jak w rzeczywistości podejść do tego obowiązku. Współcześnie coraz więcej ludzi korzysta z nowoczesnych możliwości sporządzania deklaracji podatkowej za pośrednictwem sieci, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.
bilboard
Zainspirowane przez: flickr.com

Reklamy wielkopowierzchniowe na zewnątrz - pomysł na kłopoty z pozyskaniem interesantów?

Każdy z nas dostrzegł wielkie plakaty czy to na budynkach, czy to przy autostradach. Większość firm pojęła wreszcie jak ważna jest reklama. Zrozumiały, że należy się reklamować wśród ludzi i to nie jedynie w postaci ulotek, czy gazetek promocyjnych. Z tego powodu tak znane stały się billboardy katowice.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.