Bezpieczeństwo
Normy haccp
Autor: U.S. Department of Agriculture
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zadbaj o odpowiednie warunki w swoim lokalu gastronomicznym, wprowadzając system Haccp

W przypadku produkowania i przetwarzania żywności, bardzo istotne staje się utrzymanie wszystkich standardów bezpieczeństwa oraz higieny, aby ograniczyć zagrożenie błędów, które potrafią skutkować zatruciem. Od kilku lat w naszym kraju z sukcesem stosuje się system HACCP, który pomaga wyznaczyć dane zagrożenia i słabe punkty w toku produkcji oraz przetwarzania żywności, a w następnej kolejności je eliminować.
szkolenie dla kadry menedżerskiej
Autor: University of Salford Press Office
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy w naszym kraju pracodawca musi według prawa zatroszczyć się o bezpieczeństwo w jednostce?

Znaczna część naszego społeczeństwa niewątpliwie na co dzień pracuje we wszelkiego rodzaju fabrykach. Statystki bowiem niezwykle jasno pokazują nam, że zdecydowanie największy odsetek zatrudnienia nasze społeczeństwo często znajduje właśnie w tej branży. Taki stan rzeczy bezsprzecznie niesie za sobą pozytywne, ale zarówno niejednokrotnie negatywne aspekty. W tym miejscu mowa przede wszystkim o aspektach bezpieczeństwa, które niestety po wielokroć nie są szanowane przez naszych pracodawców.
Księgowość
Autor: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Usługi rachunkowe - Przekaż księgowość spółki specjalistom

Warszawa to miasto, w którym zapotrzebowanie na biura księgowe jest duży, ze względu na liczbę firm, które mają tam swoją centralę. Opłaca się skorzystać z usług fachowców, którzy rzetelnie poprowadzą finanse firmy i dostosują ją do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy oraz profilu jego działalności. Dobrze jest wyszukać zaufane biuro księgowe warszawa, które będzie całościowo zarządzać księgowością naszej firmy, ale również zaproponuje pomoc chociażby w dziedzinie doradztwa podatkowego czy innych czynności związanych z planowaniem budżetu.
szkolenie

Czym jest szkolenie metodą 5s?

Rynek szkoleń oferuje przedsiębiorcom obecnie bardzo dużą ilość ciekawych rozwiązań dla biznesu. Dość popularną ostatnio tematyką szkoleń jest szkolenie 5s. Szkolenie to wzięło swoją nazwę od początkowych liter słów, jakie określają podstawowe zasady, którymi kieruje się ta metoda.
kajaki

Przyszykuj się do wyjazdu w góry bardzo porządnie, kupując dobre elementy odzieży i konieczne wyposażenie

Wyprawa w góry to nie łatwa sprawa, tu rzeczywiście trzeba zadbać o swoje bezpieczeństwo. Pierwszym posunięciem w tym kierunku powinny być zakupy w dobrym salonie sportowym, w którym można zakupić wartościową garderobę, buty, jak też przedmioty przydatne podczas wędrówki.
audyt
Autor: Farther Along
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reforma wydajności elektrycznej oraz zasady bhp w miejscu pracy

W dzisiejszych czasach kwestie powiązane z zużyciem energii cieszą się coraz większym zaciekawieniem, z tego względu, że posiada ona duży wpływ nie wyłącznie na koszty produkcyjne, ale również na ochronę naszego środowiska.
bhp
Autor: Campus Party Brasil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Obsługa bhp Warszawa działa idealnie - sprawdź na ten temat więcej

Niesamowicie istotne jest bezpieczeństwo w czasie pracy

Obsługa bhp Warszawa działa idealnie - sprawdź na ten temat więcej

Podczas wykonywania zadań zawodowych, powinniśmy wykonać wszystko, aby unikać wypadków. Przez to tak ważne będzie to, by przestrzegać wszelkich poleceń odnośnie bezpieczeństwa w miejscu zatrudnienia, czyli nie biegać po zakładzie, nie dźwigać ciężkich rzeczy, nie wchodzić na regały. Prawda mimo wszystko jest taka, że dość często w pośpiechu zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a co się z tym łączy, powinien pojawić się ktoś, kto będzie nam o nich przypominał, by stały się dla nas zachowaniem niemal podświadomym.
firma
Autor: Asamblea Nacional del Ecuador
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego warto samodzielnie pisać deklarację PITy 2017?

Czy wiesz, iż od 15-go marca 2017 r., jeśli nie zamierzałeś samodzielnie pisać proklamacji PIT, miałeś możliwość skorzystać z pomocy US? Trzeba było do 1 dnia kwietnia 2017 {roku|r.
przegląd gaśnicy warszawa
Autor: Arek Olek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gaśnice to niezwykle istotne wyposażenie, przez to trzeba poddawać je serwisom w określonym czasie, żeby działały

W każdym budynku użytkowym muszą znaleźć się gaśnice, gdyż to przyrządy, które stosuje się w sytuacji zagrożenia pożarowego. Przepisy ściśle regulują, że przedstawione wyposażenie powinno być poddawane kontrolom przynajmniej raz na rok.
pilates
Autor: Body Design Pilates
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ochraniacze na łokcie to podstawa

W czasie uprawiania różnych sportów, ważne jest nie tylko to, żeby inwestować w odpowiedni sprzęt, ale też to, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. Przez to właśnie musimy popatrzeć co powinno się na siebie wkładać, tak żeby mieć pewność, że nic złego nam się nie będzie działo.


Ochraniacze na łokcie to podstawa

Ochraniacze na łokcie posiadają różnorakie wielkości


Ochraniacze na łokcie to podstawa

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy upadek może się skończyć dla nas bardzo źle, kiedy nie będziemy do niego dobrze przygotowani.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.