Księgowość
Księgowość
Autor: sanchezcl
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

W jaki sposób w szybki sposób rozliczyć się ze skarbówką

Końcem roku wszyscy zaczynają rozmyślać o tym, że będzie trzeba rozliczyć swoje przychody w urzędzie skarbowym. Niektórzy z nas czynią to na własną rękę, za pomocą specjalnej aplikacji upraszczającej wypełnienie zeznania. Inni (w tym ja), wolą zlecić to zadanie ekspertom. Z tego powodu co roku w styczniu używając laptopa wbijają w przeglądarkę hasło: usługi księgowe. Mamy wtenczas pewność, iż zeznanie podatkowe będzie prawidłowo wykonane, i rychło uzyskamy należny zwrot podatków.
agencja
Autor: Rod Raglin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Decyzja o doborze biura księgowego wiąże partnerów biznesowych na długo, stąd ważne jest, aby wybór był gruntownie przemyślany.


Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Zakres prac księgowych wyświadczanych przez biura rachunkowe jest zazwyczaj podobny, gdyż wynika on z wymogów prawa: jest nim Księgowość fiskalna a także obsługa kadrowa.
faktura
Autor: Steve Jurvetson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego dobrze ufać odpowiednim programom do fakturowania?

Prowadzenie księgowości w firmie bez wsparcia systemów informatycznych zajmuje obecnie naprawdę dużo czasu. Zamiast tracić czas oraz pieniądze podczas ręcznego przeliczania wielorakich tabel z pewnymi dobrze teraz zainwestować w różne programy usprawniające prace.
spotkanie
Autor: Locus Research
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W czym jest lepszy wynajem tymczasowych pracowników zamiast utrzymywania ich na etacie w swojej firmie.

Poszukując oszczędności firmy coraz częściej zaczynają się decydować na wynajmowanie PRacowników, zamiast ich zatrudniania na etacie. W wielu przypadkach będzie to po prostu wynikać ze specyfiki branży, w której dana firma działa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.