Księgowość
spotkanie
Autor: Locus Research
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W czym jest lepszy wynajem tymczasowych pracowników zamiast utrzymywania ich na etacie w swojej firmie.

Poszukując sposobu na oszczędzanie firmy niejednokrotnie decydują się na wynajem PRacowników, a nie ich zatrudnianie na stałe. W niejednym przypadku wynika to po prostu ze specyfiki branży, w której funkcjonuje dana firma.
Księgowość
Autor: sanchezcl
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

W jaki sposób w szybki sposób rozliczyć się ze skarbówką

Pod koniec roku wszyscy zaczynają myśleć o tym, że będzie trzeba rozliczyć własne przychody w urzędzie skarbowym. Niektórzy z nas rozliczają się na własną rękę, przy pomocy specjalnej aplikacji ułatwiającej wypełnienie formularza. Inni (ja też), wolą polecić to zadanie zawodowcom. Z tego powodu co roku w styczniu używając komputera wbijają w wyszukiwarkę wyrażenie: usługi księgowe. Mamy wtedy pewność, iż zeznanie podatkowe będzie prawidłowo wykonane, i rychło uzyskamy należny zwrot podatku.
agencja
Autor: Rod Raglin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Decyzja o wyborze biura rachunkowego wiąże biznesowych partnerów na długi czas, dlatego istotne jest, ażeby wybór był gruntownie przemyślany.


Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Zakres prac rachunkowych świadczonych przez biura księgowe jest zwykle podobny, gdyż wynika on z wymogów prawa: jest nim Księgowość podatkowa a także obsługa kadrowo-płacowa.
faktura
Autor: Steve Jurvetson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego dobrze ufać odpowiednim programom do fakturowania?

Prowadzenie księgowości w firmie bez wsparcia systemów elektronicznych pochłania teraz naprawdę sporo czasu. Zamiast tracić czas jak również pieniądze podczas ręcznego przeliczania wielorakich tabel z danymi warto dziś zainwestować w rozmaite programy usprawniające działania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.