Księgowość
Księgowość
Autor: sanchezcl
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

W jaki sposób w szybki sposób rozliczyć się ze skarbówką

Końcem roku wszyscy zaczynają myśleć o tym, że trzeba będzie rozliczyć swe zarobki w urzędzie skarbowym. Niektórzy z nas czynią to na własną rękę, przy pomocy specjalnego programu upraszczającego wypełnienie druku. Pozostali (w tym ja), wolą powierzyć to zadanie zawodowcom. Z tego powodu co roku w styczniu używając komputera wbijają w wyszukiwarkę hasło: usługi księgowe. Mamy wówczas pewność, że zeznanie skarbowe będzie odpowiednio wypełnione, i prędko otrzymamy należny zwrot podatków.
spotkanie
Autor: Locus Research
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W czym jest lepszy wynajem tymczasowych pracowników zamiast utrzymywania ich na etacie w swojej firmie.

Poszukując oszczędności firmy coraz częściej zaczynają się decydować na wynajmowanie PRacowników, zamiast ich zatrudniania na etacie. W wielu przypadkach będzie to po prostu wynikać ze specyfiki branży, w której dana firma działa.
agencja
Autor: Rod Raglin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Decyzja o wyborze biura rachunkowego wiąże biznesowych partnerów na długi czas, dlatego istotne jest, ażeby wybór był gruntownie przemyślany.


Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Zakres prac rachunkowych świadczonych przez biura księgowe jest zwykle podobny, gdyż wynika on z wymogów prawa: jest nim Księgowość podatkowa a także obsługa kadrowo-płacowa.
faktura
Autor: Steve Jurvetson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego dobrze ufać odpowiednim programom do fakturowania?

Prowadzenie księgowości w firmie bez wsparcia systemów elektronicznych pochłania teraz naprawdę sporo czasu. Zamiast tracić czas jak również pieniądze podczas ręcznego przeliczania wielorakich tabel z danymi warto dziś zainwestować w rozmaite programy usprawniające działania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.