Komputery
sii, serwery, outsourcing it
Zainspirowane przez: http://pl.sii.eu/pl/

Nie trzeba zatrudniać specjalistów

Jeszcze naprawdę niedawno działo się tak, iż wszystkich ekspertów, jakich potrzebowała nasza przedsiębiorstwo, trzeba było posiadać w jej siedzibie. Mimo wszystko dzisiaj systematycznie odchodzi się od tego, przeważnie korzysta się z usług zewnętrznych firm. Jest to o tyle wygodne, iż płacimy im tylko wtedy, jeżeli wykorzystujemy z ich usług, no i pewnie że nie musimy dla nich przygotowywać stanowiska pracy, co również dużo kosztuje.
biurko
Autor: geishaboy500
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wzrastająca popularność programistów na polskim rynku pracy

Programista należy do jednego z dziesięciu w najwyższym stopniu poszukiwanych przez pracodawców miejsc pracy. Niemniej jednak zawód ten nie jest dla każdego. Ażeby nim zostać trzeba lubić matematykę a przede wszystkim komputery, czyli informatykę. Jedno jest pewne programista to zajęcie z przyszłością. Niedługo będą oni tak samo poważani i szanowani jak prawnicy czy medycy.
podatki niczym domino
Autor: Simon Cunningham
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Audyt informatyczny to fajna możliwość

Żeby dana działalność działała tak jak trzeba, co jakiś czas powinniśmy sprawdzać, czy wszystkie jej działy funkcjonują na najwyższym poziomie. Przez to właśnie musimy wykonywać przeróżne audyty, które pokażą nam co warto rozwijać, a co należy poprawić.


Audyt informatyczny to fajna możliwość

Audyt informatyczny dużo nam udowodni


Audyt informatyczny to fajna możliwość

Gdy pragniemy powiedzieć, że w naszej firmie wszystko co wiąże się z wykorzystaniem komputerów działa na odpowiednim poziomie, to z pewnością powinniśmy spojrzeć na audyt informatyczny.
firma - portret
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Internet w obecnych czasach, czyli wszystko innowacyjnego medium

Kiedyś Internet był czymś dla osób, które posiadały rzeczywiście dużo pieniędzy. Koszt za miesięczny rachunek był naprawdę spory i ogarnięcie tych wszystkich kabli też robiło swoje.
Autor: Sport-shop.pl

Dobre obuwie to grunt przy uprawianiu sportu

Starsi ludzie zazwyczaj bez ustanku narzekają na obecne czasy. Stare lata były dobre, a nowe, jakie przyniosły elektronikę, rozwój techniki i nowoczesne wynalazki, są złe, gdyż cyfryzacja odbiera wakaty ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć dużo więcej na głowie, a dodatkowo mawiają, że elektronika powodują, że ludzie robią się głupi i leniwi. W paru kwestiach trzeba im przyznać rację: społeczeństwo stało się trochę leniwe, coraz mniej młodych ludzi ćwiczy dla czystej przyjemności. Z drugiej strony przypatrzmy się produktom, jakie nowoczesne możliwości dały sportowcom i temu, o ile bardziej komfortowo, bezpieczniej i korzystniej podchodzić do takich sportów jak piłka nożna czy jogging.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.