Biznes
kartony z papierami
Autor: kathryn
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób założyć hurtownię wielobranżową czyli interesujący pomysł na własną działalność

Wielu ludzi poszukując pomysłu na swój własny biznes idzie w stronę handlu. Większość z nich stawia na sklepy z odzieżą, spożywcze albo wielobranżowe, ponieważ otwiera się je łatwo, potrzeba relatywnie niewiele finansów na ruszenie, a zlokalizowane w dobrym miejscu okazują się przeważnie trafionym pomysłem.
księgowość
Autor: Times Square PR
Zainspirowane przez: Times Square PR

Jak należy wypisywać zus zua?

Dyrektorzy nie mogą nie myśleć o pismach zus zua

Kiedy jesteśmy właścicielem firmy musimy mieć przeświadczenie, że ciąży na nas sporo obowiązków, które musimy wypełnić względem państwa i naszych pracowników.
Transport, dostawa towarów
Autor: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Informacje o transporcie i spedycji towarów

Polska jest korzystnie zlokalizowana - w końcu leżymy na środku Europy, więc zasadniczo pod względem spedycyjnym jesteśmy elitą. Oczywiście w dalszym ciągu nie mamy tak rewelacyjnych dróg oraz autostrad jak chociażby Niemcy, lecz ciągle widać sporą poprawę. To sprawia, iż transport i spedycja stają się z pewnością coraz istotniejszymi gałęziami polskiej gospodarki. A więc w początkowej części swojego tekstu chciałbym wspomnieć o tym, że tak naprawdę spedycja transport to takie branże, które naprawdę mają przed sobą świetlaną przyszłość. Z chęcią zainwestowałbym w akcje przedsiębiorstw prowadzących działalność w transporcie oraz spedycji!
gadżet
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sale konferencyjne na terenie Poznania - a więc, opcja do wyboru do kolorku!

Czym jest salka konferencyjna dobrze wie każdy biznesmen, oraz każdy kto ma styczność z praca wewnątrz biurze. Tego rodzaju sala jest przeznaczona właśnie na to, co pokazuje nazewnictwo, a więc na konferencje - innymi słowy: spotkania firmowe.
kartony z papierami
Autor: kathryn
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Całkiem ciekawym pomysłem na biznes jest sprowadzanie towaru z Chin. Czy wiesz jak się do tego zabrać?

Całkiem dobrym pomysłem na biznes jest towar prowadzany z Chin. Często jednak, żeby rozpoczynać potrzeba kontaktów w tym dalekim państwie. Przy niedoborze zwyczajowego kontaktu z przedsiębiorstwem mamy możliwość napisać wiadomość do różnych firm. Wspaniale w takiej wiadomości spytać się o artykuły, formy płatności czy wysyłkę.
faktura
Autor: Daniel X. O'Neil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czego uczy się młodzież na zajęciach z przedsiębiorczości w szkole? Czy takie zajęcia są potrzebne?

Powszechnie wiadomo, że nie każde dziecko otrzymuje od swoich rodziców wiedzę z zakresu finansów osobistych i finansów przedsiębiorstw. Aby młodzież posiadała kluczową wiedzę, wprowadzono do podstawy programowej szkół średnich lekcje przedsiębiorczości. Czy to coś dało?
matematyk
Autor: J R
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie matematyk mógłby dziś pracować?

Współczesny reprezentant takiego zawodu, jest to młody osobnik ubrany w garnitur z ciemną teczką w ręku. Zazwyczaj pracuje w instytucji finansowej lub w firmie ubezpieczeniowej lub międzynarodowej korporacji.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Autor: Midland
Zainspirowane przez: Midland

Dlaczego warto zdecydować się na noclegi na terenie Giżycka?

Giżycko wyróżnia się coraz większym zainteresowaniem ze strony turystów, którzy z przyjemnością przyjeżdżają w te tereny. W tej uroczej miejscowości można faktycznie znakomicie wypocząć
pieniądze
Autor: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Jak zdobyć pieniądze na nowe inwestycje w firmie, którą się prowadzi, zalety różnego rodzaju dotacji.

Otwarcie każdego, nawet najmniejszego biznesu wiąże się z inwestycją w niego odpowiednich środków finansowych. Trzeba wynająć i wyposażyć lokal firmowy, kupić niezbędne wyposażenie, a jeżeli chce się od samego początku zatrudniać pracowników, to mieć również pieniądze na ich wypłaty. W zależności od rodzaju działalności trzeba na to od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Kwoty te mogą być znacznie większe, jeśli będzie się chciało ruszyć z jakimś większym projektem, na przykład produkcją.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.