CV
składki
Autor: Adam charette
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie masz pracy? Weź udział w dodatkowych kursach i zwiększ swoją wartość na rynku pracy

W dzisiejszych czasach więcej i więcej z nas wybiera się na studia. Niestety okazuje się to jednoznaczne z zaniżeniem wagi tytułu magistra na rynku pracy.


Nie masz pracy? Weź udział w dodatkowych kursach i zwiększ swoją wartość na rynku pracy

Chcąc być absorbującym uwagę pracodawców powinniśmy starać się o jak największą liczbę oryginalnych punktów w naszym CV.

Odpowiednie zdjęcie do CV

Poszukiwanie pracy to dla wielu trudny temat, jednak jak wiadomo podstawą jest udane CV. To tu pierwsze wrażenie można zrobić dzięki zdjęciu. Normalne poszukiwania pracy zaczynają się podobnie i najtrudniejszym etapem jest pisanie dobrego CV, a następnie listu. Fotografię niektórzy traktują jako coś nieważnego, zamieszczając nieprawdziwe dyplomowe ujęcia.
Komputer, strony internetowe
Autor: Lindy Buckley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie istotne dane i informacje trzeba umieścić pisząc CV?

Moment poszukiwania pracy jest jednym z bardzo ważnych w życiu. Człowiek spręża się ze wszystkich sił, aby wyszukać taką pracę w jakiej może się dopełniać jak i będzie pozwalała sukcesy. Jednak nim to wszystko stanie się człowiek jest zobligowany do napisania CV oraz czasami listu motywacyjnego. Z pozoru łatwe zadanie, natomiast w momencie gdy się nad tym usiądzie nie będzie już tak wesoło. Z jakiego powodu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.