Finanse
Dokumenty
Autor: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Usługi audytorsko-księgowe

Kilkanaście lat temu księgowa w przedsiębiorstwie była niezastąpiona. W dzisiejszych czasach nieraz firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac to okazja przede wszystkim do zmniejszenia kosztów firmy.
Recepcja
Autor: shankar s.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tajemniczy Klient - jak to działa?

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, wdrażając kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, badania kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.
Finanse
Zainspirowane przez: http://pixabay.com

Pieniądze na chwilę

Kryzys szaleje w Unii Europejskiej od wielu miesięcy. Niektóre kraje nawet są zagrożone bankructwem. Wielu ludzi nie ma pracy. Jest ryzyko, że w krótkim czasie i do naszego kraju przywlecze się groźba krachu. W takich czasach banki mocno rzadko udzielają obywatelom pożyczek, starając się zatrzymać jak najwięcej aktywów przy sobie. Oprócz tego firmy finansowe mniej ufają w szanse kredytowe ludności.
rozliczenie pit online
Autor: David Michalczuk
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

PIT online, czyli w jaki sposób wykorzystać możliwości Internetu do szybkiego pozbycia się niechcianych, przychodzących co roku formularzy?

Podatki i śmierć to zgodnie z treścią jednego z najbardziej znanych przysłów, dwie rzeczy, których możemy być pewni. Jest to związane z tym, że z jednej strony każdy organizm ludzki kiedyś zakończy swoją przygodę na tej planecie, a z drugiej dopóki będą działać państwa, będzie też istniała konieczność dofinansowywania jego działalności poprzez zdobywanie funduszy od obywateli.
Podpisywanie ubezpieczenia
Zainspirowane przez: ab-ubezpieczenia.pl

Jakie ubezpieczenie wybrać

Ubezpieczenie to coś, co powinniśmy mieć zawsze, ale nie musimy o tym ciągle pamiętać. Nie warto powtarzać przysłowia „mądry Polak po szkodzie”.
Pożyczka
Autor: frankieleon
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najszybsze rozwiązanie przejściowych problemów finansowych – szybka pożyczka na dowód!

Często słyszy się, że każdy jest panem swojego losu, ale każda osoba, która trochę dłużej chodzi po tym świecie dobrze wie, że los po prostu bywa kapryśny i nie wszystko toczy się zawsze tak, jak tego chcemy. Bywa, że to pieniądze, czy właściwie ich chwilowy brak, sprawiają że czujemy się niepewnie, czegoś nam brakuje, nie możemy sobie pozwolić na zbyt wiele. Czy możemy spojrzeć na to optymistycznie i szybko spróbować to zmienić?
samchód marki Chevrolet
Autor: Gib Goodrich
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czasem niezbędny jest leasing - co warto o nim wiedzieć?

Prawda jest taka, że nie za każdym razem nas na wszystko stać. Oczywiście są osoby, które stawiają na wizytę w banku po kredyt, jednak nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie. Trzeba czasem porozglądać się za innymi rozwiązaniami.
Księgowość
Autor: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Rozliczanie kadr i płac w 2012

Mając swoją firmę musimy zwracać dużą uwagę na mnóstwo kwestii. W wypadku, jeżeli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza oczywiście uważnie powinniśmy przestrzegać terminowego odprowadzania składek emerytalnych, prawidłowo wpisywać wszystkie rachunki i koszty, w odpowiednim czasie i bez błędów wyliczać podatki – jest tego mnóstwo.
rozliczenia
Autor: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wśród pojęć finansowych amortyzacja środka trwałego a także podatek liniowy stawka wywołują najwięcej pytań

Obecnie bardzo istotne jest, aby mieć zasadniczą wiedzę dotyczącą finansów i podatków, gdyż w życiu codziennym pojawia się mnóstwo spraw, w jakich będzie ona przydatna. Wskazane jest aby znać klasyfikację środków trwałych bądź stawkę podatku liniowego.
Księgowość
Autor: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Co nam się pokaże gdy wpiszemy obsługa księgowa warszawa?

Gdy oddajemy komuś prowadzenie naszej księgowości, to pragniemy mieć świadomość, że będzie ona prowadzona w właściwy sposób, że nie będą się zjawiały żadne pomyłki, które mogą zniszczyć naszą firmę. Dlatego właśnie kadry i płace warszawa proponuje nam na wysokim poziomie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.