Jedź na niezapomniane wakacje
Pokój hotelowy
Autor: Torsten Maue
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaki jest standard różnych hoteli? Jakimi walorami się różnią? Czy są wyodrębnione pokoje np. dla rodzin?

Standardowe wyposażenie takiego pokoju jest znane prawie wszystkim, gdyż to takie hotele są bardzo często wybierane przez dużą ilość gości. W tego rodzaju pokoju oczywiście są łóżko, stolik nocny oraz półka przy każdym miejscu gdzie śpimy. W takim pokoju niezbędnie powinna znaleźć się szafa, lustro i lampka nocna. W większości standardowych pokoi odnajdziemy też telewizor oraz radio. Jak prezentuje się wyposażenie dla hoteli w pozostałych typach pokoi?
plaża
Autor: Sami Keinänen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze kraje na urlop

Jeśli trzeba by było stworzyć listę najczęściej wybieranych przez mieszkańców naszego kraju kierunków wypoczynkowych, Egipt, Grecja i Turcja ulokowałyby się bardzo wysoko.
góry
Autor: Andrzej Wójtowicz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ciekawe pomysły na atrakcyjne wakacje. Gdzie zwykle jeżdżą nasi rodacy, kiedy chcą wypocząć w trakcie urlopu?

Wszystkie sfery naszego życia rozwijają się w błyskawicznym tempie, co widać na różne sposoby. Nie lada wyzwaniem jest wymienienie takiej dziedziny, w której nie następuje widoczny rozwój. Wolny rynek z pewnością zapewnia pod tym względem możliwości, gdyż jego główną zasadą jest to, że każdy z nas może zacząć jaki przyjdzie mu do głowy rodzaj działalności gospodarczej.
jezioro na kaszubach
Autor: capt_tain Tom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zarezerwowanie domków na Kaszubach. Atrakcyjne oferty

Kaszuby to śliczny i niezwykle malowniczy region, który jest entuzjastycznie odwiedzany poprzez turystów polskich oraz zagranicznych. Na Kaszubach zdołamy poznać intrygującą, odmienną kulturę, spróbować regionalnych przysmaków, a także podziwiać ładne kaszubskie rejony, bogate w zróżnicowaną faunę i florę. Nie brak tam sporych atrakcji dla turystów i rozrywek, wobec tego na Kaszubach możemy spędzić faktycznie udane wakacje z całą rodziną albo urlop. Warto wybrać się tam chociażby na weekend, na przykład ze swoją drugą połówką.
autobus

Gdzie najczęściej podróżują Polacy w ramach grupowych wycieczek i z jakiego powodu na takie eskapady nie jadą prywatnymi pojazdami

Wycieczka grupowa najczęściej kojarzyć się będzie z podróżą do miejsc świętych, czyli do sanktuariów położonych w różnych zakątkach naszego kraju, a także na całym świecie. Takie wyjazdy bywają organizowane w sposób dość spontaniczny przez parafian i kierowane są zazwyczaj do rencistów, którzy wykazują się większą pobożnością niż przedstawiciele młodego pokolenia, a poza tym, co warto uwypuklić, mają więcej czasu na tego typu wycieczki.
autokar
Autor: Graham Richardson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szukasz transportu, musisz dowieźć wiele osób w konkretne miejsce – przeczytaj, jak to uczynić

Choć teraz prawie każdy mieszkaniec Polski posiada samochód (to już nie czasy PRL-u, gdy posiadanie malucha było czymś wyjątkowym), zdarzają się chwile, w których jest to niewystarczające. Kiedy 5 foteli to za mało. Kiedy potrzebuje się samochodu większego, które będzie w stanie zabrać kilka lub kilkanaście osób. Co wtenczas zrobić?
morze
Autor: David, Bergin, Emmett and Elliott
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie zwlekaj - zarezerwuj już teraz idealne miejsce, w którym Ty i Twoi bliscy odprężycie się

Gdy mija pora zimna, wyłania się słoneczko, a przyroda rozkwita wszyscy z wyczekiwaniem rozpoczynają myśleć o lecie i wakacyjnej pogodzie. Zarezerwuj nocleg już teraz aby mieć ufność, że w czasie wakacji wyjedziesz w wyśnione miejsce.
Plecak rowerowy
Autor: Alberto Ziveri
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na wyprawę rowerową korzystnie wziąć najbardziej dopasowany plecak? Wiesz jak dokonać wyboru? Powinieneś zwrócić uwagę na parę czynników

Niedawno rozpoczął się sezon na jazdę na rowerze. Można rzec: w końcu! W końcu wyszło słońce i wysokie temperatury. W końcu można planować dłuższe i krótsze wyjazdy, a co najistotniejsze nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeździć, dokąd tylko chcemy. Żeby jednak wybrać się na taką rowerową wyprawę musimy się właściwie przygotować.
górski potok
Autor: Aaron Choi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje w górach gwarantują wiele ciekawych atrakcji. Przeczytaj nasze porady.

Wakacje w górach, to świetna forma na spędzenie okresu wakacyjnego w atrakcyjny sposób. W polskich górach, ale również w wielu innych, jest wiele atrakcji w sezonie letnim, co oczywiście oddziałuje na tak ogromną liczbę turystów, jacy z chęcią wybierają góry, jako miejsce wypoczynku wakacyjnego.
Obóz
Autor: piwili
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak dawać sobie radę w nietypowych sytuacjach czyli kiedy może być przydatna karta przetrwania.

Przed wielu laty prawdziwy mężczyzna wyruszał w dżungle i lasy, żeby tam zdobywać pożywienie dla swojej rodziny. Rzecz jasna udając się tam musiał być odpowiednio wyposażony, tak żeby miał szansę na całe wrócenie do domu. Obecnie jesteśmy otoczeni cywilizacją, dżungla rośnie gdzieś w odległych miejscach, co bynajmniej nie oznacza, że w codziennym życiu pewne wyposażenie się nie przyda.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.