Plaża
dominikana
Autor: Jorge from Brazil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czemu powinniśmy wybrać się na Dominikanę? Kiedy najlepiej pojechać w tamte strony?

Zawsze w momencie gdy za oknem mamy gorszą pogodę zaczynamy marzyć o wyjazdach do odległych krajów. Najlepiej gdzieś, gdzie jest ciepło, jest słonecznie, prócz tego jest morze i plaża. Powinna to być dla nas swego rodzaju odskocznia od tej szarości. Sprawdzając oferty biur podróży możemy natknąć na dość oryginalny, ale już z dnia na dzień bardziej popularny kierunek. A może by tak polecieć na Dominikanę? Dominikana jest położona na wyspie Haiti znajdującej się na Morzu Karaibskim. Jest to kraj prawie siedem razy mniejszy aniżeli Polska, lecz zachwycający swoją przyrodą oraz pięknymi plażami.
last minute kreta all inclusive
Autor: Jean-Sebastien Roy
Zainspirowane przez: Ogród pełen cienia

wyprawy objazdowe, wyjątkowe oferty Kreta all inclusive

Sporo osób zastanawia się dokąd wybrać się tego roku. Znakomitym rozwiązaniem na spędzenie ciekawych wakacji jest grupowy wyjazd w nowe miejsca.
domek
Autor: Jason Taellious
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie warto wypocząć? Nasze wybrzeże jest doskonałe!

Wyjazd nad polskie morze to bez wątpienia ulubiony sposób na spędzanie letniego urlopu przez zdecydowaną większość polskich rodzin. Chociaż Bałtyk należy do mórz chłodnych, jednak plaże nad nim położone są bez najmniejszych wątpliwości niezwykle malownicze. To właśnie dlatego już tuż po rozpoczęciu nowego roku - w styczniu – znaczna część osób przegląda oferty noclegowe i w czerwcu tanie domki nad morzem są już dawno zarezerwowane.
Plaża nad Bałtykiem
Autor: MVolkmann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju atrakcje czekają na turystów nad Morzem Bałtyckim?

Wybrzeże Bałtyku od wielu lat przyciąga naprawdę sporą grupę turystów. Zdecydowana większość z nich pragnie odpoczywać w najpopularniejszych miejscowościach urlopowych. Ci, którzy wyszukują miejsc, słynących ze spokoju, ciszy i pozwalających na skupienie się na swoim wnętrzu mogą odwiedzić położoną na styku Żuław Wiślanych i Mierzei Wiślanej niewielką wieś Jantar.
plaża
Autor: Sami Keinänen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze kraje na urlop

Jeżeli trzeba by było napisać listę najchętniej wybieranych przez Polaków krajów wakacyjnych, Egipt, Grecja i Turcja byłyby na samej górze zestawienia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.