Urlop
szkolenie
Autor: Jimmy Tan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dla jakiej osoby atrakcyjne byłyby wczasy nad morzem?

Kiedy za firanką jest widoczne świecące słońce oraz zbliża się dużymi krokami okres letni, można by rozpocząć zastanawiać się nad zakątkiem, w jakim spędzimy swój wypoczynek. Niektórzy preferują tereny górzyste a co poniektóre osoby wczasy nad morzem.
Fuerteventura, Hiszpania
Autor: VnGrijl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje z biurem podróży - najważniejsza jest organizacja

Jesteś Polakiem, a Polacy mają niełatwo. Ciężko tu o godną pracę, niezbędne są oszczędności w domowych budżetach, liczenie złotówek i ciągła troska o grubość rodzinnego portfela. Zazwyczaj trudno uwielbiać swoją posadę, a jak już się ją polubiło, pewnie nie daje wymarzonych zarobków.
spa
Autor: Ewa Minge
Zainspirowane przez: Marmorin

Gdzie najlepiej wypoczywać w trakcie urlopu, aby dobrze zregenerować siły?

Niewątpliwie każda pracująca osoba i nie tylko musi przynajmniej raz w roku porządnie odpocząć. Niewątpliwie relaks winien się wiązać z oderwaniem od zwykłych obowiązków.
samolot
Autor: Simon_sees
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak ująć podróżowanie po dalekich krajach w domowym budżecie?

Wakacje oraz urlopy w dalekich, interesujących i przeważnie leżących w ciekawszym klimacie obszarach niezmiennie były bardzo atrakcyjną możliwością spędzania wolnego czasu. Wyprawy razem z rozwojem cywilizacji i co za tym idzie techniki stawały się ciągle szybsze, dalsze i bardziej komfortowe. Rozwój lotnictwa i wzrost niezawodności sprawił, że taki sposób podróżowania zaczyna być coraz szerzej doceniany i zyskuje oddanych klientów.
Berlin
Zainspirowane przez: www.orlicatravel.pl

Popularne loty, czyli co wybrać na krótki urlop - sprawdź więcej

Aby przyjemnie spędzić czas podczas urlopu wcale nie nie ma konieczności wydawania ogromnych ilości gotówki. Czasem wystarczy odpowiednia wiedza oraz zaplanowanie urlopu z wyprzedzeniem.
wakacje w grecji
Autor: Dimitris Karkanis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zaplanować odpowiednio wakacyjny wyjazd, zalety coraz popularniejszych wycieczek last minute.

Jak corocznie zbliżające się wakacje sprawiają, że bardzo dużo ludzi zaczyna planować swój urlop. Niektórzy zabierają się za to nawet pół roku wcześniej, często korzystając z tak popularnych obecnie propozycji first minute. Duża część osób z najróżniejszych przyczyn jednak nie decyduje się na takie rozwiązanie, przeważnie nie mając jeszcze doprecyzowanych planów urlopowych, albo nie wiedząc, kiedy dokładnie dostaną wolne w pracy.
wakacje nad morzem
Autor: Thierry Chervel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Egzotyczne wycieczki są aktualnie coraz to częściej wybierane na urlop

Dla każdego człowieka okres urlopu jest jednym z przyjemniejszych w roku. Przykładają wobec tego oni wszelkich wysiłków, żeby spędzić ten sezon przyjemnie i w atrakcyjnym miejscu. Wśród propozycji biur turystycznych jesteśmy w stanie wyszukać faktycznie przyciągające oferty i nie raz trudno się zdecydować, bo egzotycznych miejsc jest tak wiele. Organizując wakacje warto na samym początku zastanowić się, czy chcemy jechać samodzielnie, czy jednak z wycieczką zorganizowaną.
Stokrotki
Autor: Groman123
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Airwaves festival Islandia ma sposobność nam zaoferować

Kiedy lubimy zwiedzać świat, to obowiązkowo musimy się zastanowić, w jakim miejscu pragniemy w tym roku spędzić urlop. Może się okazać, że jest jeszcze sporo niesamowitych miejsc w których nie byliśmy, mimo wszystko poznając różnorakie opisy ma szansę okazać się być tak, że to Islandia nas do siebie będzie ciągnąć.
Airwaves festival Islandia ma sposobność nam zaoferować

Powinno się popatrzeć jakie okazują się być propozycje biur podróży, bo ma szansę się okazać, że zaproponowana nam jest wycieczka do Islandii.
ecco travel Indie
Zainspirowane przez: http://www.eccotravel.eu/

Najbardziej niezwykłe miejsca dla turystów w Indiach czyli co interesującego da się robić w Goa.

Indie to kraj ogromnie zróżnicowany, trudno się zresztą temu dziwić, skoro jest jednym z najliczniejszych na świecie. Indie są chętnie wybieranym miejscem na urlop czy wakacyjny wyjazd, ale żeby chociaż trochę poznać ten kraj to potrzeba dużo więcej czasu niż tylko okres dwutygodniowej wycieczki.
telefon
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Kiedy pracobiorca może złożyć wniosek o bezpłatny urlop?

W każdym momencie zatrudniony ma prawo złożyć wniosek o tenże urlop. Jednakże od decyzji szefa zależy, czy go dostanie .


Kiedy pracobiorca może złożyć wniosek o bezpłatny urlop?

Urlop bezpłatny, o jaki zatrudniony może poprosić chlebodawcę dostarczając mu wniosek o urlop bezpłatny, pozwala na przerwanie wykonywania pracy dla Pracodawcy bez zrywania umowy o pracę.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.