Urlop
gvarant.pl, baner06.2014

Kiedy najkorzystniej byłoby zrobić zakupy do szkoły?

Gdy kończą się wakacje, zaczynamy przygotowywać maluchom szkolną wyprawkę. Powinniśmy przecież nabyć te wszystkie ołówki, zeszyty czy linijki, gdyż bez nich nasze pociechy nie mogłyby się pojawić w szkole.


Kiedy najkorzystniej byłoby zrobić zakupy do szkoły?

Jeżeli to (ze względu na urlopowe plany) będzie możliwe, takie zakupy powinniśmy zrobić w pierwszej połowie sierpnia.
jazda konna
Autor: Sarah_Ackerman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kanie Helenowskie oferują niesamowite przeżycie wakacji

W czasie urlopowym przeważnie pojawia się dużo przeróżnych propozycji na odpoczynek, dlatego należy się zastanowić, co będzie najlepsze dla nas.
praca
Autor: KIANO
Zainspirowane przez: KIANO

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - porady dla kadrowca

Oto mój krótki przewodnik dla wszystkich, którzy planują w przyszłości być kadrowcem. Poniżej prezentuję garść kluczowych pojęć związanych z tym obszarem.
wypowiedzenie umowy
Autor: Victor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z wyjątkiem uprzywilejowań w zakładzie pracy mamy także obowiązki, które należy wykonywać

Wszystkim zatrudnionym przysługuje uprawnienie do rokrocznego i płatnego wypoczynku. Zamiarem ma być stworzenie podwładnemu sposobności do dłuższego wolnego i sposobności do regeneracji sił witalnych. Mając na względzie cel, jakiemu służy wypoczynek, normą jest przyznanie urlopu wypoczynkowego w naturze tzn. zwolnienie pracownika od obowiązku wykonywania czynności służbowych przez wyznaczony okres.
Tatry
Autor: Szift
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Wakacje zdrowotne

Z pewnością każdy z nas czuje się już zmęczony wiecznym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i funkcjonujemy pod wielką presją. W czasie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po męczącym dniu do swojego domu, a tam czekają na nas problemy z dziećmi. Kiedy kładziemy się w końcu do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znów rankiem jesteśmy niewyspani.
Ciechocinek
Autor: grego1402
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urlop w uzdrowisku to dobry pomysł

Wiele osób chce pojechać gdzieś na wczasy. Myśli jest dużo. Jednak często czas nie jest naszym sprzymierzeńcem, dlatego dobrze jest poszukać fajnych miejsc w naszym kraju. Zdarza się tak, że w myśl znanego porzekadła cudze wychwalamy, choć tego, co u nas nie znamy. A dobrze byłoby się z tym zapoznać. Bo u nas w kraju jest wielość naprawdę ciekawych miejsc. Jesteśmy krajem gdzie jest bardzo wiele miejscowości uzdrowiskowych. Do których dobrze pojechać choć na mały wypad.
Wakacje w Pieninach
Autor: PolandMFA
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Brak planów na wakacje? Już w tej chwili wydzierżaw domek letniskowy w Szczawnicy, a na pewno wrócisz wypoczęty

Lato nadciąga wielkimi krokami, więc to najwyższa pora na to, żeby stworzyć własne wakacyjne plany. Nie ulega wątpliwości, iż niektórzy mają zaplanowany urlop już od minionego roku, tymczasem zdecydowana większość osób zostawia tą kwestię na ostatnią chwilę. Jeśli i Ty należysz do tych osób to już dziś trzeba zastanowić się co pragnąłbyś robić w tegoroczne, wakacyjne miesiące. Opcji jest mnóstwo, zatem tylko od Ciebie uzależnione to co będziesz robił w dniach wolnych od pracy.
Ustka, morze, widok z latarni morskiej
Autor: fenek young
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Własne lokum na wakacje

Morze od zawsze jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków wakacyjnych wojaży naszych rodaków. Mimo że pogoda zwykle jest kapryśna, woda bywa lodowata, to i tak Bałtyk cieszy się wielkim powodzeniem wśród wczasowiczów. Istnieją ludzie, którzy za każdym razem jeżdżą dokładnie do tego samego miasta, mają swój ukochany hotel i nie wyobrażają sobie spędzenia urlopu w inny sposób. Dla takich ludzi w stu procentach wartym rozważenia pomysłem jest kupno własnego mieszkania, czy letniego domu w ulubionym miejscu.
góry
Autor: Katarzyna Matylla
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Miejsce, w które można udać się na odpoczynek z całą rodziną

Przeważnie jeśli udajemy się na urlop calutką rodziną, to szukamy takich rejonów, gdzie każdy będzie mógł odnaleźć coś dla siebie, gdzie każdy będzie się czuł wyśmienicie, a to też spowoduje, że przykładamy niesamowicie dużo uwagi do tego, w jakim hotelu chcemy wynająć nocleg. Na szczęście jest ich tak dużo, iż bez żadnego problemu możemy tego dokonać, tak żeby było schludnie, na odpowiednim poziomie, by każdemu się spodobało i równocześnie także żeby nam odpowiadała cena.
wakacje - fotka
Autor: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czas na wspaniały odpoczynek, który zapamiętasz na długie lata

Okazuje się, że obecnie pracownicy większych firm tak bardzo są pochłonięci przez pracę, że często zapominają lub celowo nie wybierają sobie urlopu w pracy. Warto jest jednak pamiętać, że tego typu sytuacje są niekorzystne dla zdrowia, więc zaleca się, żeby wypocząć chociaż raz na jakiś czas i przykładowo udać się w podróż do obcego kraju.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.